Er Gök Evleri
Muğla Bodrum Mumcular Er Gök Evleri’nde Kiralık Gayrimenkul
Er Gök Evleri’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Er Gök Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Er Gök Evleri bir bakışta
- İl
- Muğla
- İlçe
- Bodrum
- Mahalle / köy
- Mumcular Mah.
- Site / rezidans
- Er Gök Evleri
- Mahalledeki site ve rezidans
- 33
Er Gök Evleri, Mumcular Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Defne Evleri, Esentepe Evleri, Özgüven Evleri, Şilan Evleri, Lüksova ve Çınar Evleri var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Er Gök Evleri bölge rehberi
Mumcular Mah. içinde bu site dahil 33 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Er Gök Evleri Konumu
Mumcular Mah. / Bodrum / Muğla
Er Gök Evleri’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Er Gök Evleri hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Mumcular’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Er Gök Evleri’nde kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Er Gök Evleri’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Er Gök Evleri — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Er Gök Evleri’nde sık sorulanlar
Er Gök Evleri’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Muğla Bodrum Mumcular Er Gök Evleri içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Muğla Bodrum Mumcular Er Gök Evleri sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Mumcular Mahallesi’nde ayrıca Defne Evleri, Esentepe Evleri, Özgüven Evleri, Şilan Evleri, Lüksova ve Çınar Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Muğla’da başka hangi bölgelerde varsınız?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
