Nuhun Evleri
Muğla Bodrum İslamhaneleri Nuhun Evleri’nde Kiralık Gayrimenkul
Nuhun Evleri’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Nuhun Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Nuhun Evleri bir bakışta
- İl
- Muğla
- İlçe
- Bodrum
- Mahalle / köy
- İslamhaneleri Mh.
- Site / rezidans
- Nuhun Evleri
- Mahalledeki site ve rezidans
- 46
Nuhun Evleri, İslamhaneleri Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Sanatçılar Sitesi, Bank Ev Sahil Sitesi A20. Ada, İasos Exclusive Bodrum, Burina Villaları, Bank Ev Sahil Sitesi A18. Ada ve Bank Ev Sahil Sitesi 5. Ada var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Nuhun Evleri bölge rehberi
İslamhaneleri Mh. içinde bu site dahil 46 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Nuhun Evleri Konumu
İslamhaneleri Mh. / Bodrum / Muğla
Nuhun Evleri’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Nuhun Evleri hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
İslamhaneleri’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Nuhun Evleri’nde kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Nuhun Evleri’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Nuhun Evleri — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Nuhun Evleri’nde sık sorulanlar
Nuhun Evleri’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Nuhun Evleri’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Nuhun Evleri’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
İslamhaneleri Mahallesi’nde ayrıca Sanatçılar Sitesi, Bank Ev Sahil Sitesi A20. Ada, İasos Exclusive Bodrum, Burina Villaları, Bank Ev Sahil Sitesi A18. Ada ve Bank Ev Sahil Sitesi 5. Ada bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Muğla’da başka hangi bölgelerde varsınız?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
