Manzara Sitesi
Muğla Bodrum Gündoğan Manzara Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Manzara Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Manzara Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Manzara Sitesi bir bakışta
- İl
- Muğla
- İlçe
- Bodrum
- Mahalle / köy
- Gündoğan Mh.
- Site / rezidans
- Manzara Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 110
Manzara Sitesi, Gündoğan Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Panorama Villaları, Sara Bodrum, Fiera Vista Evleri, Tankay Konut Yapı Kooperatifi, Gündoğan Sahil Sitesi ve Casa Playa var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Manzara Sitesi bölge rehberi
Gündoğan Mh. içinde bu site dahil 110 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Manzara Sitesi Konumu
Gündoğan Mh. / Bodrum / Muğla
Manzara Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Manzara Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Aynı adlı bir site Kızılağaç, Umurca, Kumbahçe mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.
Bodrum’da diğer Manzara siteleri
- Manzara EvleriKaraovaKiralık ›
- Manzara EvleriMumcularKiralık ›
- Manzara EvleriTurgutreisKiralık ›
- Manzara EvleriDirmilKiralık ›
- Manzara Evleri SitesiÇırkanKiralık ›
- Manzara SitesiKumbahçeKiralık ›
- Manzara SitesiKızılağaçKiralık ›
- Manzara SitesiUmurcaKiralık ›
- Manzara VillalarıYalıkavakKiralık ›
Gündoğan’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Manzara Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Muğla Bodrum Gündoğan Manzara Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Manzara Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Manzara Sitesi’nde sık sorulanlar
Manzara Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Manzara Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Manzara Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Gündoğan Mahallesi’nde ayrıca Panorama Villaları, Sara Bodrum, Fiera Vista Evleri, Tankay Konut Yapı Kooperatifi, Gündoğan Sahil Sitesi ve Casa Playa bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Muğla’da başka hangi bölgelerde varsınız?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
