Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Defne Konut Evleri

Manisa Sarıgöl Siteler Defne Konut Evleri’nde Kiralık Gayrimenkul

Defne Konut Evleri’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Defne Konut Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Defne Konut Evleri bir bakışta

İl
Manisa
İlçe
Sarıgöl
Mahalle / köy
Siteler Mah.
Site / rezidans
Defne Konut Evleri
Mahalledeki site ve rezidans
10

Defne Konut Evleri, Siteler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Mavi Evler Sitesi, Nazlı Yapı Kooperatifi Sitesi, Refik Cengiz 24 Evler Sitesi, Bizimevler Sitesi, Volkan Yapı Kooperatifi ve Özercan Sitesi var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Defne Konut Evleri bölge rehberi

Siteler Mah. içinde bu site dahil 10 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Defne Konut Evleri / Siteler Mah. / Sarıgöl / ManisaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Defne Konut Evleri’nin bulunduğu Siteler Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%11,2 65 yaş üstü

%22,9 çocuk (0–14) · %65,9 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

9,7 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,2

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Siteler’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Defne Konut Evleri’nde kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Defne Konut Evleri’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Defne Konut Evleri — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Sık sorulanlar

Defne Konut Evleri’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Defne Konut Evleri’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Defne Konut Evleri’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Siteler Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Siteler Mahallesi’nde ayrıca Mavi Evler Sitesi, Nazlı Yapı Kooperatifi Sitesi, Refik Cengiz 24 Evler Sitesi, Bizimevler Sitesi, Volkan Yapı Kooperatifi ve Özercan Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Manisa genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Defne Konut Evleri — Kiralık işlemleriniz için

Defne Konut Evleri, Manisa ilinin Sarıgöl ilçesine bağlı Siteler Mah. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 10, Sarıgöl genelinde 11 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Defne Konut Evleri içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Siteler Mah. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 10 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Defne Konut Evleri içinde kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru kira bedelinin belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Defne Konut Evleri satılık sayfası ayrıca duruyor.