Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Altınpark Evleri 3

Malatya Yeşilyurt Çilesiz Altınpark Evleri 3’de Kiralık Gayrimenkul

Altınpark Evleri 3’de şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Altınpark Evleri 3 Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Altınpark Evleri 3 Sitesi bir bakışta

İl
Malatya
İlçe
Yeşilyurt
Mahalle / köy
Çilesiz Mh.
Site / rezidans
Altınpark Evleri 3
Mahalledeki site ve rezidans
94

Altınpark Evleri 3, Çilesiz Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Elif Sitesi, Yeşil Park Evleri Sitesi, Destina 2 Konutları, Selçuklular Sitesi, Vegas Park ve Başakşehir 2. Etap Sitesi var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Altınpark Evleri 3 bölge rehberi

Çilesiz Mh. içinde bu site dahil 94 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Altınpark Evleri 3 / Çilesiz Mh. / Yeşilyurt / MalatyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Altınpark Evleri 3 Sitesi’nin bulunduğu Çilesiz Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%8,4 65 yaş üstü

%23,0 çocuk (0–14) · %68,5 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,7 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,5

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Yeşilyurt’ta diğer Altınpark siteleri

Çilesiz’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Altınpark Evleri 3’de kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Altınpark Evleri 3’de kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Altınpark Evleri 3 — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Altınpark Evleri 3’de kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Altınpark Evleri 3’de kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Altınpark Evleri 3’de mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Çilesiz Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Çilesiz Mahallesi’nde ayrıca Elif Sitesi, Yeşil Park Evleri Sitesi, Destina 2 Konutları, Selçuklular Sitesi, Vegas Park ve Başakşehir 2. Etap Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Malatya dışında da hizmet veriyor musunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Altınpark Evleri 3 — Kiralık işlemleriniz için

Altınpark Evleri 3, Çilesiz Mh. sınırları içinde; Yeşilyurt ilçesine, oradan da Malatya iline bağlı. Çilesiz Mh. içinde 94, Yeşilyurt genelinde 778 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Altınpark Evleri 3 içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Çilesiz Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 94 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 69 site daha

Altınpark Evleri 3 içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Altınpark Evleri 3 satılık sayfası ayrıca duruyor.