Çamlıca Evleri Sitesi
Malatya Yeşilyurt Cevatpaşa Çamlıca Evleri Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Çamlıca Evleri Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Çamlıca Evleri Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Çamlıca Evleri Sitesi bir bakışta
- İl
- Malatya
- İlçe
- Yeşilyurt
- Mahalle / köy
- Cevatpaşa Mh.
- Site / rezidans
- Çamlıca Evleri Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 7
Çamlıca Evleri Sitesi, Cevatpaşa Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Emirhan Sitesi, Fazilet Sitesi, Riva Sitesi, Twin Life Sitesi, Riva Konutları ve Hacı Abdulkerim Gelegen Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Çamlıca Evleri Sitesi bölge rehberi
Cevatpaşa Mh. içinde bu site dahil 7 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Çamlıca Evleri Sitesi Konumu
Cevatpaşa Mh. / Yeşilyurt / Malatya
Çamlıca Evleri Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Malatya2,6 km
Otobüs
- MAŞTİ Otogar1,1 km
- Fahri Kayhan1,1 km
- Vakıflar Bölge Müdürlüğü1,2 km
Eğitim
- Begüm Kartal İlkokulu2,1 km
- Somuncu Baba İmam Hatip Ortaokulu2,1 km
- Vali Galip Demirel İlkokulu2,6 km
Sağlık
- Utku Eczanesi950 m
- Sevinç Eczanesi1,3 km
- Alman Hastanesi1,5 km
Yeşil alan ve spor
- Park1,5 km
- Malatya Beydagi Genclik Merkezi1,8 km
- Yeşilyurt Millet Bahçesi1,8 km
Alışveriş
- Anpa Gross 441,6 km
- Çarşı Market1,7 km
- Canan Market1,9 km
Cevatpaşa Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Çamlıca Evleri Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Çamlıca Evleri Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Çamlıca Evleri Sitesi’nin bulunduğu Cevatpaşa Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%4,7 65 yaş üstü
%28,0 çocuk (0–14) · %67,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
12,2 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,5
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Yeşilyurt’ta diğer Çamlıca siteleri
Cevatpaşa’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Çamlıca Evleri Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Çamlıca Evleri Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Çamlıca Evleri Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Çamlıca Evleri Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Çamlıca Evleri Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Cevatpaşa Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Cevatpaşa Mahallesi’nde ayrıca Emirhan Sitesi, Fazilet Sitesi, Riva Sitesi, Twin Life Sitesi, Riva Konutları ve Hacı Abdulkerim Gelegen Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Malatya genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
