Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap

Kütahya Tavşanlı Çırçırçeşme Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap’ta Kiralık Gayrimenkul

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap’ta şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap Sitesi bir bakışta

İl
Kütahya
İlçe
Tavşanlı
Mahalle / köy
Çırçırçeşme Mh.
Site / rezidans
Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap
Mahalledeki site ve rezidans
4

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap, Çırçırçeşme Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Saklıbahçe Evleri, Fif Soylu Sitesi ve Fif Bahçe Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap bölge rehberi

Çırçırçeşme Mh. içinde bu site dahil 4 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap / Çırçırçeşme Mh. / Tavşanlı / KütahyaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Benzer siteler

Tavşanlı’da diğer Saklıbahçe siteleri

Çırçırçeşme’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap’ta kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap’ta kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap’ta sık sorulanlar

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap’ta kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Kütahya Tavşanlı Çırçırçeşme Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Kütahya Tavşanlı Çırçırçeşme Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Çırçırçeşme Mahallesi’nde ayrıca Saklıbahçe Evleri, Fif Soylu Sitesi ve Fif Bahçe Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Kütahya’da başka hangi bölgelerde varsınız?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap — Kiralık işlemleriniz için

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap, Kütahya ilinin Tavşanlı ilçesine bağlı Çırçırçeşme Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 4, Tavşanlı genelinde 88 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Çırçırçeşme Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 4 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap içinde kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru kira bedelinin belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Saklıbahçe Evleri Sitesi 2. Etap satılık sayfası ayrıca duruyor.