Yeşim Sitesi
Kütahya Merkez Yıldırım Beyazıt Yeşim Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Yeşim Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Yeşim Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Yeşim Sitesi bir bakışta
- İl
- Kütahya
- İlçe
- Merkez
- Mahalle / köy
- Yıldırım Beyazıt Mh.
- Site / rezidans
- Yeşim Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 31
Yeşim Sitesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Özlem Sitesi, Anakent Sitesi, Bulvar Delüks, Zeybek Sitesi, Kılıç Sitesi ve Hanzade Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Yeşim Sitesi bölge rehberi
Yıldırım Beyazıt Mh. içinde bu site dahil 31 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Yeşim Sitesi Konumu
Yıldırım Beyazıt Mh. / Merkez / Kütahya
Yeşim Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yeşim Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Yıldırım Beyazıt’ta diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Yeşim Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Yeşim Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Yeşim Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Yeşim Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Kütahya Merkez Yıldırım Beyazıt Yeşim Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Kütahya Merkez Yıldırım Beyazıt Yeşim Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde ayrıca Özlem Sitesi, Anakent Sitesi, Bulvar Delüks, Zeybek Sitesi, Kılıç Sitesi ve Hanzade Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Kütahya dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
