Emel Sitesi
Konya Selçuklu Cumhuriyet Emel Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Emel Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Emel Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Emel Sitesi bir bakışta
- İl
- Konya
- İlçe
- Selçuklu
- Mahalle / köy
- Cumhuriyet Mah.
- Site / rezidans
- Emel Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 69
Emel Sitesi, Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Uğraş Sitesi, Öncübirlik Sitesi, Yeşilevler Sitesi, Anka Sitesi, Demirtaş Sitesi ve Özün Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Emel Sitesi bölge rehberi
Cumhuriyet Mah. içinde bu site dahil 69 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Emel Sitesi Konumu
Cumhuriyet Mah. / Selçuklu / Konya
Emel Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- 1.Organize Sanayi470 m
- Eyüp Sultan480 m
- Teknik Lise940 m
Otobüs
- Eyüp Sultan Cami (1426)470 m
- Binkonut Pazar (1432)590 m
- Cazibe (1418)620 m
Eğitim
- Zeliha ve Lütfi Kulluk İlkokulu350 m
- Özel İdare 100. Yıl İlkokulu420 m
- Selçuklu Anadolu Lisesi490 m
Sağlık
- Altındağ Eczanesi430 m
- Zeybek Eczanesi490 m
- Mevlana Üniv. Barış Cad. Tıp Merkezi1,3 km
Yeşil alan ve spor
- Selçuklu Anadolu Lisesi Spor Salonu470 m
- Selahattin Eyübi Parkı590 m
- Cem Sultan Parkı590 m
Alışveriş
- Çelikkayalar600 m
- Semt Pazarı670 m
- Çelikkayalar AVM690 m
Cumhuriyet Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Emel Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Emel Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Emel Sitesi’nin bulunduğu Cumhuriyet Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%11,4 65 yaş üstü
%21,6 çocuk (0–14) · %67,0 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
8,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,7
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Cumhuriyet’te diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Emel Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Konya Selçuklu Cumhuriyet Emel Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Emel Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Emel Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Emel Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Cumhuriyet Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Cumhuriyet Mahallesi’nde ayrıca Uğraş Sitesi, Öncübirlik Sitesi, Yeşilevler Sitesi, Anka Sitesi, Demirtaş Sitesi ve Özün Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Konya genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
