Güvenpark Konutları
Konya Meram Kovanağzı Güvenpark Konutları’nda Kiralık Gayrimenkul
Güvenpark Konutları’nda şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Güvenpark Konutları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Güvenpark Konutları bir bakışta
- İl
- Konya
- İlçe
- Meram
- Mahalle / köy
- Kovanağzı Mh.
- Site / rezidans
- Güvenpark Konutları
- Mahalledeki site ve rezidans
- 17
Güvenpark Konutları, Kovanağzı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Karbeyaz Konutları, Maver Konakları, Zaman Sitesi, Linapark Evleri, Güven Park Sakarya Sitesi ve Üçkan Karbeyaz Konutları var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Güvenpark Konutları bölge rehberi
Kovanağzı Mh. içinde bu site dahil 17 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Güvenpark Konutları Konumu
Kovanağzı Mh. / Meram / Konya
Güvenpark Konutları’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Konya3,1 km
- Zafer4,3 km
- Alaaddin4,4 km
Otobüs
- Duraklı (304)90 m
- Ahmet Tevfik İleri (321)130 m
- Ali Taşoluk İlkokulu (320)310 m
Eğitim
- Ahmet Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu110 m
- Ali Taşoluk İlkokulu360 m
- Ayşe Sönmez İlkokulu990 m
Sağlık
- İnliceli Şahinler Eczanesi450 m
- Kutlu Eczanesi490 m
- Meram 18 Nolu Mehmet Katırcı Aile Sağlığı Merkezi1,3 km
Yeşil alan ve spor
- Park360 m
- Spor Salonu1,1 km
- Engelsiz Parkı2,1 km
Alışveriş
- Küçük Kovanağzı Pazar Yeri430 m
- A1011,1 km
- BİM1,2 km
Kovanağzı Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Güvenpark Konutları’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Güvenpark Konutları hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Güvenpark Konutları’nın bulunduğu Kovanağzı Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%7,7 65 yaş üstü
%25,9 çocuk (0–14) · %66,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
8,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,6
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Kovanağzı’nda diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Güvenpark Konutları’nda kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Konya Meram Kovanağzı Güvenpark Konutları sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Güvenpark Konutları — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Güvenpark Konutları’nda kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Güvenpark Konutları’nda kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Güvenpark Konutları’nda mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Kovanağzı Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Kovanağzı Mahallesi’nde ayrıca Karbeyaz Konutları, Maver Konakları, Zaman Sitesi, Linapark Evleri, Güven Park Sakarya Sitesi ve Üçkan Karbeyaz Konutları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Konya dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
