Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Adesa Sitesi

Kocaeli Kartepe Ataevler Adesa Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Adesa Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Adesa Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Adesa Sitesi bir bakışta

İl
Kocaeli
İlçe
Kartepe
Mahalle / köy
Ataevler Mh.
Site / rezidans
Adesa Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
74

Adesa Sitesi, Ataevler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Vefakent Saklıbahçe Konutları, Bahçekent Konutları, Carpediem Kartepe, Hürsoy Sitesi Atakent 3, Mk Konsept 1 Sitesi ve Güldeste Sitesi 2 var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Adesa Sitesi bölge rehberi

Ataevler Mh. içinde bu site dahil 74 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Adesa Sitesi / Ataevler Mh. / Kartepe / KocaeliFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Adesa Sitesi’nin bulunduğu Ataevler Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%5,5 65 yaş üstü

%24,5 çocuk (0–14) · %70,0 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,0 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,8

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Ataevler’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Adesa Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Kocaeli Kartepe Ataevler Adesa Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Adesa Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Adesa Sitesi’nde sık sorulanlar

Adesa Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Adesa Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Ataevler Mahallesi’nde ayrıca Vefakent Saklıbahçe Konutları, Bahçekent Konutları, Carpediem Kartepe, Hürsoy Sitesi Atakent 3, Mk Konsept 1 Sitesi ve Güldeste Sitesi 2 bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Kocaeli’de başka hangi bölgelerde varsınız?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Adesa Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Adesa Sitesi, Ataevler Mh. sınırları içinde; Kartepe ilçesine, oradan da Kocaeli iline bağlı. Ataevler Mh. içinde 74, Kartepe genelinde 420 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Adesa Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Ataevler Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 74 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 49 site daha

Adesa Sitesi içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Adesa Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.