Nikomedya Can Sitesi
Kocaeli İzmit Tüysüzler Nikomedya Can Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Nikomedya Can Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Nikomedya Can Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Nikomedya Can Sitesi bir bakışta
- İl
- Kocaeli
- İlçe
- İzmit
- Mahalle / köy
- Tüysüzler Mh.
- Site / rezidans
- Nikomedya Can Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 20
Nikomedya Can Sitesi, Tüysüzler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Aslantaş Vadi Villaları, Aydoğdu Kıbrıs Villaları, Nikomeya Koru Park Sitesi, Adonis Sitesi, Vesta Park Sitesi ve Ego İzmit Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Nikomedya Can Sitesi bölge rehberi
Tüysüzler Mh. içinde bu site dahil 20 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Nikomedya Can Sitesi Konumu
Tüysüzler Mh. / İzmit / Kocaeli
Nikomedya Can Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Tren Garı2,4 km
- İzmit2,5 km
- Fevziye2,5 km
Otobüs
- Şehit Öğretmen Erkan Aydın İlkokulu310 m
- Tüysüzler Depolama Alanı310 m
- Otobüs durağı1 km
Eğitim
- Şehit Öğretmen Erkan Aydın İlkokulu-Ortaokulu360 m
- Özel Okyanus Koleji370 m
- Sevgi Tomurcukları Gündüz Bakımevi890 m
Sağlık
- Tüysüzler Aile Sağlığı Merkezi210 m
- Tüysüzler Eczanesi220 m
- Cevahir Ana Aile Sağlığı Merkezi1,5 km
Yeşil alan ve spor
- Mutluluk Parkı830 m
- Mimar Sedat Onaran Parkı930 m
- Miralay Mümtaz Rekreasyon Alanı1,1 km
Alışveriş
- A101160 m
- BİM250 m
- Hakmar260 m
Tüysüzler Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Nikomedya Can Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Nikomedya Can Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Nikomedya Can Sitesi’nin bulunduğu Tüysüzler Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%6,4 65 yaş üstü
%22,0 çocuk (0–14) · %71,6 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
12,2 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,8
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
İzmit’te diğer Nikomedya siteleri
- Nikomedya Deniz SitesiKabaoğluKiralık ›
- Nikomedya EvleriKabaoğluKiralık ›
- Nikomedya Park Evleri SitesiKabaoğluKiralık ›
- Nikomedya Su SitesiKabaoğluKiralık ›
Tüysüzler’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Nikomedya Can Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Kocaeli İzmit Tüysüzler Nikomedya Can Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Nikomedya Can Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Nikomedya Can Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Nikomedya Can Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Nikomedya Can Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Tüysüzler Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Tüysüzler Mahallesi’nde ayrıca Aslantaş Vadi Villaları, Aydoğdu Kıbrıs Villaları, Nikomeya Koru Park Sitesi, Adonis Sitesi, Vesta Park Sitesi ve Ego İzmit Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Kocaeli genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
