Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Nur Bike

Kahramanmaraş Onikişubat Şazi Bey Nur Bike’de Kiralık Gayrimenkul

Nur Bike’de şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Nur Bike Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Nur Bike Sitesi bir bakışta

İl
Kahramanmaraş
İlçe
Onikişubat
Mahalle / köy
Şazi Bey Mh.
Site / rezidans
Nur Bike
Mahalledeki site ve rezidans
7

Nur Bike, Şazi Bey Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Dilsude Sitesi, Çiğdem Sitesi, Elif Bike, Aytemiz Sitesi, Seçil Sitesi ve Ebrar Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Nur Bike bölge rehberi

Şazi Bey Mh. içinde bu site dahil 7 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Nur Bike / Şazi Bey Mh. / Onikişubat / KahramanmaraşFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Nur Bike Sitesi’nin bulunduğu Şazi Bey Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%7,8 65 yaş üstü

%21,0 çocuk (0–14) · %71,2 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,3 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,2

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Şazi Bey’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Nur Bike’de kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Kahramanmaraş Onikişubat Şazi Bey Nur Bike sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Nur Bike — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Nur Bike’de kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Nur Bike’de dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Şazi Bey Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Şazi Bey Mahallesi’nde ayrıca Dilsude Sitesi, Çiğdem Sitesi, Elif Bike, Aytemiz Sitesi, Seçil Sitesi ve Ebrar Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Kahramanmaraş dışında da hizmet veriyor musunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Nur Bike — Kiralık işlemleriniz için

Kahramanmaraş Onikişubat Şazi Bey Mh. içinde yer alan Nur Bike için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 7, Onikişubat genelinde 774 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Nur Bike içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Şazi Bey Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 7 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Nur Bike için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Nur Bike satılık sayfası ayrıca duruyor.