Barış Çiçek Sitesi
Kahramanmaraş Onikişubat Akif İnan Barış Çiçek Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Barış Çiçek Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Barış Çiçek Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Barış Çiçek Sitesi bir bakışta
- İl
- Kahramanmaraş
- İlçe
- Onikişubat
- Mahalle / köy
- Akif İnan Mh.
- Site / rezidans
- Barış Çiçek Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 19
Barış Çiçek Sitesi, Akif İnan Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Akabe Sitesi, Vadi Park Sitesi, Emlik Park Sitesi, Alkan Sitesi, Suhakent Sitesi ve Avşar City Life var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Barış Çiçek Sitesi bölge rehberi
Akif İnan Mh. içinde bu site dahil 19 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Barış Çiçek Sitesi Konumu
Akif İnan Mh. / Onikişubat / Kahramanmaraş
Barış Çiçek Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Kahramanmaraş4 km
Otobüs
- Otobüs durağı100 m
- Gezginç Sitesi340 m
- İkizkent Sitesi420 m
Eğitim
- Süha Erler Lisesi180 m
- İsmail Kurtul İlkokulu400 m
- Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu580 m
Sağlık
- Kerem Eczanesi40 m
- Can Eczanesi280 m
- Aile Sağlığı Merkezi280 m
Yeşil alan ve spor
- Ağcalı Parkı360 m
- Şehit A. Çavuş Parkı520 m
- Hacı Baba Parkı780 m
Alışveriş
- A101120 m
- Migros290 m
- BİM330 m
Akif İnan Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Barış Çiçek Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Barış Çiçek Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Barış Çiçek Sitesi’nin bulunduğu Akif İnan Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%10,1 65 yaş üstü
%24,4 çocuk (0–14) · %65,5 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,2
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Akif İnan’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Barış Çiçek Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Kahramanmaraş Onikişubat Akif İnan Barış Çiçek Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Barış Çiçek Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Barış Çiçek Sitesi’nde sık sorulanlar
Barış Çiçek Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Kahramanmaraş Onikişubat Akif İnan Barış Çiçek Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Kahramanmaraş Onikişubat Akif İnan Barış Çiçek Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Akif İnan Mahallesi’nde ayrıca Akabe Sitesi, Vadi Park Sitesi, Emlik Park Sitesi, Alkan Sitesi, Suhakent Sitesi ve Avşar City Life bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Kahramanmaraş’ta başka hangi bölgelerde varsınız?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
