Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Aydınlar Sitesi

Kahramanmaraş Elbistan Yunus Emre Aydınlar Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Aydınlar Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Aydınlar Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Aydınlar Sitesi bir bakışta

İl
Kahramanmaraş
İlçe
Elbistan
Mahalle / köy
Yunus Emre Mah.
Site / rezidans
Aydınlar Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
39

Aydınlar Sitesi, Yunus Emre Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Can Evler Sitesi, İstek Kent, Meridyen Konutları, Yüksel Park Sitesi, Göktürk Sitesi ve Mavikent Sitesi var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Aydınlar Sitesi bölge rehberi

Yunus Emre Mah. içinde bu site dahil 39 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Aydınlar Sitesi / Yunus Emre Mah. / Elbistan / KahramanmaraşFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Benzer siteler

Yunus Emre’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Aydınlar Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Aydınlar Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Aydınlar Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Aydınlar Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Aydınlar Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Aydınlar Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Yunus Emre Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Yunus Emre Mahallesi’nde ayrıca Can Evler Sitesi, İstek Kent, Meridyen Konutları, Yüksel Park Sitesi, Göktürk Sitesi ve Mavikent Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Kahramanmaraş dışında da hizmet veriyor musunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Aydınlar Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Aydınlar Sitesi, Yunus Emre Mah. sınırları içinde; Elbistan ilçesine, oradan da Kahramanmaraş iline bağlı. Yunus Emre Mah. içinde 39, Elbistan genelinde 161 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Aydınlar Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Aydınlar Sitesi içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Aydınlar Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.