Efe Kule Sitesi
İzmir Ödemiş Süleyman Demirel Efe Kule Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Efe Kule Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Efe Kule Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Efe Kule Sitesi bir bakışta
- İl
- İzmir
- İlçe
- Ödemiş
- Mahalle / köy
- Süleyman Demirel Mh.
- Site / rezidans
- Efe Kule Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 27
Efe Kule Sitesi, Süleyman Demirel Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Atakent Sitesi, Poyraz Konutları Sitesi, Corner Life Sitesi, Yılmazsoy Sitesi, Rüya Kent Sitesi 3 ve Şoförler Sitesi var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Efe Kule Sitesi bölge rehberi
Süleyman Demirel Mh. içinde bu site dahil 27 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Efe Kule Sitesi Konumu
Süleyman Demirel Mh. / Ödemiş / İzmir
Efe Kule Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Ödemiş Şehir2,2 km
- Ödemiş3,3 km
Otobüs
- Otobüs durağı390 m
- Ortaç1,5 km
- Ödemiş Devlet Hastanesi1,5 km
Eğitim
- Özel Maral İlkokulu ve Ana Sınıfı760 m
- Anafartalar İlköğretim Okulu1,2 km
- Yanbastı Kardeşler Anaokulu1,3 km
Sağlık
- Vardar Eczanesi400 m
- Erler Eczanesi900 m
- Diyetisyen Neziha Uyaroğlu1,5 km
Yeşil alan ve spor
- Ödemiş Saraçoğlu Stadyumu1,8 km
- İlkkurşun Kapalı Spor Salonu1,9 km
- Ödemiş Tayyare Parkı2,3 km
Alışveriş
- Hello Kids1,6 km
- BİM1,6 km
- A1011,7 km
Süleyman Demirel Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Efe Kule Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Efe Kule Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Efe Kule Sitesi’nin bulunduğu Süleyman Demirel Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%9,7 65 yaş üstü
%21,0 çocuk (0–14) · %69,3 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,4 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,2
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Ödemiş’te diğer Efe siteleri
Süleyman Demirel’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Efe Kule Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, İzmir Ödemiş Süleyman Demirel Efe Kule Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Efe Kule Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Efe Kule Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Efe Kule Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Efe Kule Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Süleyman Demirel Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Süleyman Demirel Mahallesi’nde ayrıca Atakent Sitesi, Poyraz Konutları Sitesi, Corner Life Sitesi, Yılmazsoy Sitesi, Rüya Kent Sitesi 3 ve Şoförler Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İzmir dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
