German Life
German Life Kiralık Daireler
German Life’ta şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? German Life hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
German Life projesinde kiralık daire ve kiraya vermek
German Life projesi, İzmir ili Menemen ilçesinde, 9 Eylül Mahallesi sınırlarında yer alan bir konut projesidir. Kayıtlarımıza göre projeyi Bidri İnşaat geliştirmiştir. Projede 116 daire bulunuyor; 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor, alanlar 131–152 m² aralığında. Proje durumu: Satışta.
German Life projesinde kiralık daire arıyorsanız ya da dairenizi kiraya vermek istiyorsanız güncel kira değerlerini ve kiracı talebini sizin için araştırıyoruz. Şu an yayında kiralık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim.
Proje bilgileri
- 2+1 ve 3+1 daireler (131–152 m²)
- Toplam 116 daire
- Yürüyüş parkuru
- Kamelya
- Deniz manzarası
- Açık otopark
- Merkezi uydu sistemi
- Güneşlenme terası
- Hemen teslim
Konum
- 9 Eylül Mahallesi, Menemen / İzmir
- Okul, market, sağlık ve ulaşım noktalarının konuma uzaklıkları aşağıdaki çevre bölümünde yer alır
Ev sahipleri için
German Life projesinde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız güncel kira değerini birlikte belirleyelim, uygun kiracıyı bulalım. Aşağıdaki formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın.
German Life’ta satılık daireler ›
German Life hakkında sık sorulanlar
German Life projesinde kiralık daire fiyatları ne kadar?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim. Kira bedeli; kat, eşya durumu ve daire bakımına göre değişir.
German Life nerede?
İzmir ili Menemen ilçesinde, 9 Eylül Mahallesi sınırlarındadır.
German Life projesinde hangi daire tipleri var?
Kayıtlarımıza göre projede 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor; alanlar 131–152 m² aralığında.
German Life projesini hangi firma geliştirdi?
Kayıtlarımıza göre German Life projesinin geliştiricisi Bidri İnşaat.
German Life projesinde dairemi kiraya vermek istiyorum, ne yapmalıyım?
Formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın; güncel kira değerini belirleyip uygun kiracıyı bulalım.
German Life bir bakışta
- İl
- İzmir
- İlçe
- Menemen
- Mahalle / köy
- 9 Eylül Mh.
- Site / rezidans
- German Life
- Mahalledeki site ve rezidans
- 32
German Life, 9 Eylül Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Safkar Sitesi, Merter Sitesi, Ümsan Bahçe Evleri, Mevakent Sitesi, Doğakent Sitesi ve Ege Life Building Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
German Life bölge rehberi
9 Eylül Mh. içinde bu site dahil 32 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
German Life Konumu
9 Eylül Mh. / Menemen / İzmir
German Life’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Ulukent1,6 km
- Katip Çelebi Üniversitesi3 km
- Egekent3 km
Otobüs
- Subay Lojmanları 140 m
- Hava Üssü Lojmanları Son Durak280 m
- Subay Lojmanları 2330 m
Eğitim
- Şehit Uğur Yıldız Ortaokulu1,3 km
- Ulukent İlköğretim Okulu1,3 km
- Tüpraş Mahmut Esat Bozkurt İ.Ö.O.1,6 km
Sağlık
- Üsküp Eczanesi670 m
- Harmandalı Eczanesi1,2 km
- Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi1,7 km
Yeşil alan ve spor
- Harmandalı İnönü Mahallesi Parkı820 m
- Park Yücesoy B Blok2,1 km
- Balatçık Meydanı ve Parkı2,3 km
Alışveriş
- A1011 km
- BİM1,1 km
- Migros1,4 km
9 Eylül Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. German Life’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
German Life hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
German Life’nin bulunduğu 9 Eylül Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%6,6 65 yaş üstü
%21,8 çocuk (0–14) · %71,6 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
12,1 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,1
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Menemen’de diğer German siteleri
9 Eylül’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
German Life’ta kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
İzmir Menemen 9 Eylül German Life sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
German Life — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Bu bölgede hangi daire tipleri var?
Kayıtlı konut projelerimizdeki daire tipleri ve her tipin kaç projede bulunduğu:
- 2+1Proje sayısı: 1
- 3+1Proje sayısı: 1
| Proje | Daire tipleri | Büyüklük | Teslim | Durum |
|---|---|---|---|---|
| German Life |
| 131 – 152 m² | — | Satışta |
2+1 daire hangi projelerde var?
Kayıtlarımıza göre 2+1 daire bulunan projeler:
3+1 daire hangi projelerde var?
Kayıtlarımıza göre 3+1 daire bulunan projeler:
Bilgiler proje kayıtlarımızdan derlenmiştir; güncel fiyat ve satılık ya da kiralık daire durumu için danışmanımıza sorun.
