Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Normpol City

İzmir Güzelbahçe Kahramandere Normpol City’de Kiralık Gayrimenkul

Normpol City’de şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Normpol City hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Normpol City bir bakışta

İl
İzmir
İlçe
Güzelbahçe
Mahalle / köy
Kahramandere Mah.
Site / rezidans
Normpol City
Mahalledeki site ve rezidans
80

Normpol City, Kahramandere Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Luna Evleri, Sera Park Evleri Sitesi, Miray Güzelbahçe, Aurum Güzelbahçe, Hanyalı Konakları ve Provence Güzelbahçe Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Normpol City bölge rehberi

Kahramandere Mah. içinde bu site dahil 80 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Normpol City / Kahramandere Mah. / Güzelbahçe / İzmirFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Normpol City’in bulunduğu Kahramandere Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%12,8 65 yaş üstü

%19,0 çocuk (0–14) · %68,1 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

12,7 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,4

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Kahramandere’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Normpol City’de bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, İzmir Güzelbahçe Kahramandere Normpol City için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Normpol City — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Normpol City’de sık sorulanlar

Normpol City’de kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Normpol City’de dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Kahramandere Mahallesi’nde ayrıca Luna Evleri, Sera Park Evleri Sitesi, Miray Güzelbahçe, Aurum Güzelbahçe, Hanyalı Konakları ve Provence Güzelbahçe Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

İzmir’de başka hangi bölgelerde varsınız?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Normpol City — Kiralık işlemleriniz için

Normpol City, Kahramandere Mah. sınırları içinde; Güzelbahçe ilçesine, oradan da İzmir iline bağlı. Kahramandere Mah. içinde 80, Güzelbahçe genelinde 247 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Normpol City içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Kahramandere Mah. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 80 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 55 site daha

Normpol City içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Normpol City satılık sayfası ayrıca duruyor.