Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Gülbahçe Sitesi

İzmir Dikili İsmetpaşa Gülbahçe Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Gülbahçe Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Gülbahçe Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Gülbahçe Sitesi bir bakışta

İl
İzmir
İlçe
Dikili
Mahalle / köy
İsmetpaşa Mh.
Site / rezidans
Gülbahçe Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
10

Gülbahçe Sitesi, İsmetpaşa Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Gül Sitesi, Kırgöz İnşaat Sitesi, Daldal Sitesi, Sarıgül Konutları, Zeytincioğlu Sitesi ve Hasan Kahya Evleri var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Gülbahçe Sitesi bölge rehberi

İsmetpaşa Mh. içinde bu site dahil 10 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Gülbahçe Sitesi / İsmetpaşa Mh. / Dikili / İzmirFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Gülbahçe Sitesi’nin bulunduğu İsmetpaşa Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%18,3 65 yaş üstü

%15,5 çocuk (0–14) · %66,2 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

9,4 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,1

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

İsmetpaşa’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Gülbahçe Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, İzmir Dikili İsmetpaşa Gülbahçe Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Gülbahçe Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Gülbahçe Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

İzmir Dikili İsmetpaşa Gülbahçe Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. İzmir Dikili İsmetpaşa Gülbahçe Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

İsmetpaşa Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

İsmetpaşa Mahallesi’nde ayrıca Gül Sitesi, Kırgöz İnşaat Sitesi, Daldal Sitesi, Sarıgül Konutları, Zeytincioğlu Sitesi ve Hasan Kahya Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

İzmir dışında da hizmet veriyor musunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Gülbahçe Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

İzmir Dikili İsmetpaşa Mh. içinde yer alan Gülbahçe Sitesi için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 10, Dikili genelinde 351 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Gülbahçe Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

İsmetpaşa Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 10 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Gülbahçe Sitesi için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Gülbahçe Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.