Tekel Sitesi
İzmir Buca Yaylacık Tekel Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Tekel Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Tekel Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Tekel Sitesi bir bakışta
- İl
- İzmir
- İlçe
- Buca
- Mahalle / köy
- Yaylacık Mh.
- Site / rezidans
- Tekel Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 5
Tekel Sitesi, Yaylacık Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Aslıhan Sitesi, Seçkinler Sitesi, Ali Timur Sitesi ve Elegance Evleri var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Tekel Sitesi bölge rehberi
Yaylacık Mh. içinde bu site dahil 5 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Tekel Sitesi Konumu
Yaylacık Mh. / Buca / İzmir
Tekel Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Şirinyer2,4 km
- Koşu2,6 km
- Kemer3,6 km
Otobüs
- Otobüs durağı300 m
- Dokuz Eylül Öğrenci Yurdu540 m
- Buca Sosyal Güvenlik Kurumu570 m
Eğitim
- Meşkure Şamlı Ortaokulu640 m
- Fen Bilimleri Koleji700 m
- Çakabey İmam Hatip Ortaokulu730 m
Sağlık
- Yaylacık Eczanesi290 m
- Yeni Nevin Eczanesi320 m
- Radyografi Binası1,2 km
Yeşil alan ve spor
- Şehit Jandarma Engin Demirci Parkı430 m
- Çocuk Parkı460 m
- Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü470 m
Alışveriş
- BİM310 m
- Pehlivanoglu320 m
- A101390 m
Yaylacık Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Tekel Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Tekel Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Tekel Sitesi’nin bulunduğu Yaylacık Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%10,4 65 yaş üstü
%16,0 çocuk (0–14) · %73,6 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,5 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,2
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Yaylacık’ta diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Tekel Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Tekel Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Tekel Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Tekel Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
İzmir Buca Yaylacık Tekel Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. İzmir Buca Yaylacık Tekel Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Yaylacık Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Yaylacık Mahallesi’nde ayrıca Aslıhan Sitesi, Seçkinler Sitesi, Ali Timur Sitesi ve Elegance Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İzmir dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
