Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Yapısan Twins Sitesi

İstanbul Tuzla Aydınlı Yapısan Twins Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Yapısan Twins Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Yapısan Twins Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Yapısan Twins Sitesi bir bakışta

İl
İstanbul
İlçe
Tuzla
Mahalle / köy
Aydınlı Mh.
Site / rezidans
Yapısan Twins Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
160

Yapısan Twins Sitesi, Aydınlı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Asdora, TOKİ Aydınlı 2. Etap 1. Kısım Konutları, Çamlı Belde Konakları, Aydın Sitesi, Cem Bumerang City ve İdol Anadolum var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Yapısan Twins Sitesi bölge rehberi

Aydınlı Mh. içinde bu site dahil 160 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Yapısan Twins Sitesi / Aydınlı Mh. / Tuzla / İstanbulFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Yapısan Twins Sitesi’nin bulunduğu Aydınlı Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%4,8 65 yaş üstü

%22,6 çocuk (0–14) · %72,6 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,3 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,6

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Tuzla’da diğer Yapısan siteleri

Aydınlı’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Yapısan Twins Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Yapısan Twins Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Yapısan Twins Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Sık sorulanlar

Yapısan Twins Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Yapısan Twins Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Aydınlı Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Aydınlı Mahallesi’nde ayrıca Asdora, TOKİ Aydınlı 2. Etap 1. Kısım Konutları, Çamlı Belde Konakları, Aydın Sitesi, Cem Bumerang City ve İdol Anadolum bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

İstanbul genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Yapısan Twins Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Yapısan Twins Sitesi, İstanbul ilinin Tuzla ilçesine bağlı Aydınlı Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 160, Tuzla genelinde 847 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Yapısan Twins Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Aydınlı Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 160 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 135 site daha

Yapısan Twins Sitesi içinde kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru kira bedelinin belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Yapısan Twins Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.