Anda Park Sultanbeyli
Anda Park Sultanbeyli Kiralık Daireler
Anda Park Sultanbeyli’de şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Anda Park Sultanbeyli Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Anda Park Sultanbeyli projesinde kiralık daire ve kiraya vermek
Anda Park Sultanbeyli projesi, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde, Battalgazi Mahallesi sınırlarında yer alan bir konut projesidir. Kayıtlarımıza göre projeyi İYS Yapı geliştirmiştir. Projede 140 daire bulunuyor; 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Proje durumu: Yeni Proje.
Anda Park Sultanbeyli projesinde kiralık daire arıyorsanız ya da dairenizi kiraya vermek istiyorsanız güncel kira değerlerini ve kiracı talebini sizin için araştırıyoruz. Şu an yayında kiralık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim.
Proje bilgileri
- 2+1 ve 3+1 daireler
- Toplam 140 daire
Konum
- Battalgazi Mahallesi, Sultanbeyli / İstanbul
- Okul, market, sağlık ve ulaşım noktalarının konuma uzaklıkları aşağıdaki çevre bölümünde yer alır
Ev sahipleri için
Anda Park Sultanbeyli projesinde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız güncel kira değerini birlikte belirleyelim, uygun kiracıyı bulalım. Aşağıdaki formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın.
Anda Park Sultanbeyli Sitesi’nde satılık daireler ›
Anda Park Sultanbeyli Sitesi hakkında sık sorulanlar
Anda Park Sultanbeyli projesinde kiralık daire fiyatları ne kadar?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim. Kira bedeli; kat, eşya durumu ve daire bakımına göre değişir.
Anda Park Sultanbeyli nerede?
İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde, Battalgazi Mahallesi sınırlarındadır.
Anda Park Sultanbeyli projesinde hangi daire tipleri var?
Kayıtlarımıza göre projede 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor.
Anda Park Sultanbeyli projesini hangi firma geliştirdi?
Kayıtlarımıza göre Anda Park Sultanbeyli projesinin geliştiricisi İYS Yapı.
Anda Park Sultanbeyli projesinde dairemi kiraya vermek istiyorum, ne yapmalıyım?
Formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın; güncel kira değerini belirleyip uygun kiracıyı bulalım.
Anda Park Sultanbeyli Sitesi bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Sultanbeyli
- Mahalle / köy
- Battalgazi Mah.
- Site / rezidans
- Anda Park Sultanbeyli
- Mahalledeki site ve rezidans
- 34
Anda Park Sultanbeyli, Battalgazi Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Bey Konakları, Arzenpark Sitesi, Gül Sitesi, Garden City Sitesi, Azimvera ve Sultanbeyli Emlak Konutları 370. Ada var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Anda Park Sultanbeyli bölge rehberi
Battalgazi Mah. içinde bu site dahil 34 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Anda Park Sultanbeyli Sitesi Konumu
Battalgazi Mah. / Sultanbeyli / İstanbul
Anda Park Sultanbeyli Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Sultanbeyli2,2 km
- Hasanpaşa2,7 km
- Veysel Karani3,7 km
Otobüs
- Tesbih Sokak220 m
- Medine Sokak260 m
- Bülbül Sokak290 m
Eğitim
- Türk Telekom Şehit Murat Naiboğlu Anadolu Lisesi440 m
- Esma Sultan Anaokulu540 m
- Sultan Alparslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi560 m
Sağlık
- Altıntepe Aile Sağlığı Merkezi60 m
- Burcu Eczanesi120 m
- Akdeniz Eczanesi430 m
Yeşil alan ve spor
- Sultanbeyli belediyesi spor salonu780 m
- ersin sokak parkı1,1 km
- Gazi parkı1,7 km
Alışveriş
- Can markete100 m
- Yılmaz kardeşler130 m
- Hakmar140 m
Battalgazi Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Anda Park Sultanbeyli Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Anda Park Sultanbeyli Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Anda Park Sultanbeyli Sitesi’nin bulunduğu Battalgazi Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%3,7 65 yaş üstü
%27,0 çocuk (0–14) · %69,2 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,0 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,0
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Sultanbeyli’de diğer Anda siteleri
Battalgazi’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Anda Park Sultanbeyli’de kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Anda Park Sultanbeyli’de kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Anda Park Sultanbeyli — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Bu bölgede hangi daire tipleri var?
Kayıtlı konut projelerimizdeki daire tipleri ve her tipin kaç projede bulunduğu:
- 2+1Proje sayısı: 1
- 3+1Proje sayısı: 1
| Proje | Daire tipleri | Büyüklük | Teslim | Durum |
|---|---|---|---|---|
| Anda Park Sultanbeyli |
| — | 2020 | Yeni proje |
2+1 daire hangi projelerde var?
Kayıtlarımıza göre 2+1 daire bulunan projeler:
3+1 daire hangi projelerde var?
Kayıtlarımıza göre 3+1 daire bulunan projeler:
Bilgiler proje kayıtlarımızdan derlenmiştir; güncel fiyat ve satılık ya da kiralık daire durumu için danışmanımıza sorun.
