Bulvar 34 Sitesi
İstanbul Silivri Yeni Bulvar 34 Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Bulvar 34 Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Bulvar 34 Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Bulvar 34 Sitesi bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Silivri
- Mahalle / köy
- Yeni Mah.
- Site / rezidans
- Bulvar 34 Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 186
Bulvar 34 Sitesi, Yeni Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Abelia Konakları, Saphire Of Silivri Sitesi, Kayı Evleri Sitesi, Zirve Diamonds, Ferah Evler 3 Sitesi ve Hayat Bir Evleri Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Bulvar 34 Sitesi bölge rehberi
Yeni Mah. içinde bu site dahil 186 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Bulvar 34 Sitesi Konumu
Yeni Mah. / Silivri / İstanbul
Bulvar 34 Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Gözde Çiftlık Evleri2,3 km
- Otobüs durağı2,3 km
- TOKİ 1 Giriş2,3 km
Eğitim
- İBB Abdülezel Paşa Ortaokulu1,3 km
- Silivri Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi1,9 km
- Sevim Avni Çoğal İlkokulu1,9 km
Sağlık
- Çağdaş Eczanesi1,6 km
- Almina Eczanesi2 km
- Onur Diyaliz Merkezi2,7 km
Yeşil alan ve spor
- Masal Çocuk Diyarı Silivri1,8 km
- Silivri Belediyesi Parkı2 km
- Şair Ahmet Erhan Parkı2,6 km
Alışveriş
- Avantaj1,4 km
- A1012,1 km
- File Market2,2 km
Yeni Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Bulvar 34 Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Bulvar 34 Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Bulvar 34 Sitesi’nin bulunduğu Yeni Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%7,4 65 yaş üstü
%22,5 çocuk (0–14) · %70,1 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,5 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,0
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Yeni’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Bulvar 34 Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
İstanbul Silivri Yeni Bulvar 34 Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Bulvar 34 Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Bulvar 34 Sitesi’nde sık sorulanlar
Bulvar 34 Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
İstanbul Silivri Yeni Bulvar 34 Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. İstanbul Silivri Yeni Bulvar 34 Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Yeni Mahallesi’nde ayrıca Abelia Konakları, Saphire Of Silivri Sitesi, Kayı Evleri Sitesi, Zirve Diamonds, Ferah Evler 3 Sitesi ve Hayat Bir Evleri Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İstanbul’da başka hangi bölgelerde varsınız?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
