Armanlı Sitesi
İstanbul Sarıyer Yeniköy Armanlı Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Armanlı Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Armanlı Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Armanlı Sitesi bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Sarıyer
- Mahalle / köy
- Yeniköy Mh.
- Site / rezidans
- Armanlı Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 33
Armanlı Sitesi, Yeniköy Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Mimarlar 2 Sitesi, Okur Yalısı, Tatlıcı Villaları, İstinye Villaları, Yeşil Konaklar ve Ahmet Faiz Bey Köşkü var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Armanlı Sitesi bölge rehberi
Yeniköy Mh. içinde bu site dahil 33 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Armanlı Sitesi Konumu
Yeniköy Mh. / Sarıyer / İstanbul
Armanlı Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Darüşşafaka3,1 km
- Atatürk Oto Sanayi3,1 km
- Hacıosman3,1 km
Otobüs
- Ferahevler460 m
- Bağlar Mevkii550 m
- Kızılay660 m
Eğitim
- Recaizade Ekrem İöo1 km
- Atölye Çora2,2 km
- ENKA okulları2,3 km
Sağlık
- Yeni Bağlar Eczanesi580 m
- Yeniköy Eczanesi700 m
- İstinye Devlet Hastanesi1 km
Yeşil alan ve spor
- Yeniköy Doğayı Koruma Derneği Bahçesi100 m
- Yeniköy Plaj Parkı730 m
- Yeniköy Cami Parkı790 m
Alışveriş
- Üçler Süpermarket810 m
- CarrefourSA1,1 km
- Migros1,2 km
Yeniköy Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Armanlı Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Armanlı Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Armanlı Sitesi’nin bulunduğu Yeniköy Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%15,6 65 yaş üstü
%14,0 çocuk (0–14) · %70,3 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
11,1 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,6
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Yeniköy’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Armanlı Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, İstanbul Sarıyer Yeniköy Armanlı Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Armanlı Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Armanlı Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Armanlı Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Armanlı Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Yeniköy Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Yeniköy Mahallesi’nde ayrıca Mimarlar 2 Sitesi, Okur Yalısı, Tatlıcı Villaları, İstinye Villaları, Yeşil Konaklar ve Ahmet Faiz Bey Köşkü bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İstanbul dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
