Kosif Kent 1 Sitesi
İstanbul Sancaktepe Yenidoğan Kosif Kent 1 Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Kosif Kent 1 Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Kosif Kent 1 Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Kosif Kent 1 Sitesi bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Sancaktepe
- Mahalle / köy
- Yenidoğan Mh.
- Site / rezidans
- Kosif Kent 1 Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 33
Kosif Kent 1 Sitesi, Yenidoğan Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Yaren Konakları Sitesi, Gültekin Ve Çolakoğlu City Sitesi, Akay Şelale Evleri, Kasapoğlu Sitesi, Onur Çiftlik Evleri Sitesi ve Yaşar Bey Konakları Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Kosif Kent 1 Sitesi bölge rehberi
Yenidoğan Mh. içinde bu site dahil 33 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Kosif Kent 1 Sitesi Konumu
Yenidoğan Mh. / Sancaktepe / İstanbul
Kosif Kent 1 Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Sarıgazi2,2 km
- Sancaktepe Şehir Hastanesi2,2 km
- Sancaktepe2,5 km
Otobüs
- Ömer Hayyam Caddesi140 m
- Amaç Sokak250 m
- Yenidoğan Anadolu Lisesi410 m
Eğitim
- Ertuğrul Gazi İmam Hatip Ortaokulu490 m
- Yenidoğan Anadolu Lisesi540 m
- Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi550 m
Sağlık
- Sinan Ay Eczanesi500 m
- Büyük Eczanesi540 m
- Yenidoğan Aile Sağlığı Merkezi660 m
Yeşil alan ve spor
- Yenidoğan Parkı130 m
- Ceyhan Parkı190 m
- Seyhan Parkı340 m
Alışveriş
- A101240 m
- Neonya Meydan Alışveriş Merkezi670 m
- Şok1 km
Yenidoğan Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Kosif Kent 1 Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Kosif Kent 1 Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Kosif Kent 1 Sitesi’nin bulunduğu Yenidoğan Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%3,9 65 yaş üstü
%25,6 çocuk (0–14) · %70,5 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,6 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,3
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Sancaktepe’de diğer Kosif siteleri
Yenidoğan’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Kosif Kent 1 Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, İstanbul Sancaktepe Yenidoğan Kosif Kent 1 Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Kosif Kent 1 Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Kosif Kent 1 Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Kosif Kent 1 Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Kosif Kent 1 Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Yenidoğan Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Yenidoğan Mahallesi’nde ayrıca Yaren Konakları Sitesi, Gültekin Ve Çolakoğlu City Sitesi, Akay Şelale Evleri, Kasapoğlu Sitesi, Onur Çiftlik Evleri Sitesi ve Yaşar Bey Konakları Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İstanbul genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
