Aydem Sitesi
İstanbul Sancaktepe Eyüp Sultan Aydem Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Aydem Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Aydem Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Aydem Sitesi bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Sancaktepe
- Mahalle / köy
- Eyüp Sultan Mh.
- Site / rezidans
- Aydem Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 42
Aydem Sitesi, Eyüp Sultan Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Next Sancaktepe, Begonya Evleri Sitesi, Quality Life, City Hill Sancaktepe Sitesi, Haberleşme Sitesi ve Zümrüt Evler Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Aydem Sitesi bölge rehberi
Eyüp Sultan Mh. içinde bu site dahil 42 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Aydem Sitesi Konumu
Eyüp Sultan Mh. / Sancaktepe / İstanbul
Aydem Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Sancaktepe1,5 km
- Samandıra Merkez1,5 km
- Sancaktepe Şehir Hastanesi1,8 km
Otobüs
- Abdulhamit Caddesi350 m
- Bayraktarlar Sokak360 m
- İmam Rabbani Caddesi520 m
Eğitim
- Uğur Okulları690 m
- Doğa Koleji1,1 km
- Samandıra İmam Hatip Ortaokulu1,2 km
Sağlık
- Eyüpsultan Abdullah Sarı Aile Sağlığı Merkezi480 m
- Ayhan-H.Cahit Gülan Aile Sağlığı Merkezi680 m
- Buse Melek Eczanesi830 m
Yeşil alan ve spor
- İstiklal Parkı550 m
- Mehmet Akif Ersoy Parkı660 m
- 19 Mayıs Spor Parkı860 m
Alışveriş
- A101810 m
- Hakmar Express1,1 km
- Demircanlar1,1 km
Eyüp Sultan Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Aydem Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Aydem Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Aydem Sitesi’nin bulunduğu Eyüp Sultan Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%4,5 65 yaş üstü
%24,1 çocuk (0–14) · %71,3 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,4 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,5
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Eyüp Sultan’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Aydem Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Aydem Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Aydem Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Aydem Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Aydem Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Aydem Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Eyüp Sultan Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Eyüp Sultan Mahallesi’nde ayrıca Next Sancaktepe, Begonya Evleri Sitesi, Quality Life, City Hill Sancaktepe Sitesi, Haberleşme Sitesi ve Zümrüt Evler Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İstanbul dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
