Huzur Sitesi
İstanbul Pendik Kurtköy Huzur Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Huzur Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Huzur Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Huzur Sitesi bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Pendik
- Mahalle / köy
- Kurtköy Mh.
- Site / rezidans
- Huzur Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 120
Huzur Sitesi, Kurtköy Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Palmiye Sitesi, Doruklar Sitesi, Aydos Yaşam, Silkroad Residence, Optimum Suites ve KenteV Kurtköy Delux var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Huzur Sitesi bölge rehberi
Kurtköy Mh. içinde bu site dahil 120 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Huzur Sitesi Konumu
Kurtköy Mh. / Pendik / İstanbul
Huzur Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Kurtköy510 m
- Sabiha Gökçen Havalimanı1,4 km
- Yayalar-Şeyhli2,2 km
Otobüs
- Kurtköy70 m
- 700. Yıl İÖO250 m
- 700.yıl Ortaokulu260 m
Eğitim
- İsmail Biçer İmam Hatip Ortaokulu140 m
- Kurtköy Anadolu Lisesi200 m
- 700.Yıl Ortaokulu230 m
Sağlık
- Bilgin Eczanesi100 m
- Özel Kurtköy Tıp Merkezi160 m
- Fulya Eczanesi210 m
Yeşil alan ve spor
- Şehir P.ER. Murat Erden Parkı ve Çeşmesi280 m
- Nasrettin Hoca Parkı290 m
- Meşeli parkı310 m
Alışveriş
- BİM140 m
- CarrefourSA140 m
- A101160 m
Kurtköy Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Huzur Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Huzur Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Huzur Sitesi’nin bulunduğu Kurtköy Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%5,1 65 yaş üstü
%22,2 çocuk (0–14) · %72,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
11,3 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,8
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Aynı adlı bir site Dumlupınar, Ahmet Yesevi mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.
Pendik’te diğer Huzur siteleri
- Huzur Apartmanı SitesiFevzi ÇakmakKiralık ›
- Huzur Kent Çevik SitesiKurtköyKiralık ›
- Huzur Park PendikÇınardereKiralık ›
- Huzur Park SitesiÇınardereKiralık ›
- Huzur RezidansEsenlerKiralık ›
- Huzur SitesiAhmet YeseviKiralık ›
- Huzur SitesiDumlupınarKiralık ›
Kurtköy’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Huzur Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
İstanbul Pendik Kurtköy Huzur Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Huzur Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Huzur Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Huzur Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Kurtköy Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Kurtköy Mahallesi’nde ayrıca Palmiye Sitesi, Doruklar Sitesi, Aydos Yaşam, Silkroad Residence, Optimum Suites ve KenteV Kurtköy Delux bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
İstanbul dışında da hizmet veriyor musunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
