Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

İnci Evleri

İstanbul Kartal Yukarı İnci Evleri’nde Kiralık Gayrimenkul

İnci Evleri’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? İnci Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

İnci Evleri bir bakışta

İl
İstanbul
İlçe
Kartal
Mahalle / köy
Yukarı Mh.
Site / rezidans
İnci Evleri
Mahalledeki site ve rezidans
4

İnci Evleri, Yukarı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Kiptaş Kartal, Demirbaş Park Modern Sitesi ve Kartal Konakları Azime Özsoy Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

İnci Evleri bölge rehberi

Yukarı Mh. içinde bu site dahil 4 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: İnci Evleri / Yukarı Mh. / Kartal / İstanbulFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

İnci Evleri’nin bulunduğu Yukarı Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%14,0 65 yaş üstü

%13,7 çocuk (0–14) · %72,4 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,8 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,5

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Kartal’da diğer İnci siteleri

Yukarı’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

İnci Evleri’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

İstanbul Kartal Yukarı İnci Evleri sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

İnci Evleri — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

İnci Evleri’nde sık sorulanlar

İnci Evleri’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

İnci Evleri’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Yukarı Mahallesi’nde ayrıca Kiptaş Kartal, Demirbaş Park Modern Sitesi ve Kartal Konakları Azime Özsoy Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

İstanbul’da başka hangi bölgelerde varsınız?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

İnci Evleri — Kiralık işlemleriniz için

İnci Evleri, Yukarı Mh. sınırları içinde; Kartal ilçesine, oradan da İstanbul iline bağlı. Yukarı Mh. içinde 4, Kartal genelinde 710 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; İnci Evleri içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Yukarı Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 4 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

İnci Evleri içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. İnci Evleri satılık sayfası ayrıca duruyor.