GN Rayman Apartmanı
GN Rayman Apartmanı Kiralık Daireler
GN Rayman Apartmanı’nda şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? GN Rayman Apartmanı hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
GN Rayman Apartmanı projesinde kiralık daire ve kiraya vermek
GN Rayman Apartmanı projesi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde, Göztepe Mahallesi sınırlarında yer alan bir konut projesidir. Kayıtlarımıza göre projeyi GN İnşaat geliştirmiştir. Projede 23 daire bulunuyor; 3+1 daireler yer alıyor, alanlar 115 m² aralığında. Proje durumu: Tamamlandı.
GN Rayman Apartmanı projesinde kiralık daire arıyorsanız ya da dairenizi kiraya vermek istiyorsanız güncel kira değerlerini ve kiracı talebini sizin için araştırıyoruz. Şu an yayında kiralık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim.
Proje bilgileri
- 3+1 daireler (115 m²)
- Toplam 23 daire
- Açık otopark
- Kapalı otopark
- Merkezi uydu sistemi
- Kameralı güvenlik
- Su Deposu
- Hidrofor
Konum
- Göztepe Mahallesi, Kadıköy / İstanbul
- Okul, market, sağlık ve ulaşım noktalarının konuma uzaklıkları aşağıdaki çevre bölümünde yer alır
Ev sahipleri için
GN Rayman Apartmanı projesinde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız güncel kira değerini birlikte belirleyelim, uygun kiracıyı bulalım. Aşağıdaki formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın.
GN Rayman Apartmanı’nda satılık daireler ›
GN Rayman Apartmanı hakkında sık sorulanlar
GN Rayman Apartmanı projesinde kiralık daire fiyatları ne kadar?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok; yeni daire çıktığında ilk size haber verelim. Kira bedeli; kat, eşya durumu ve daire bakımına göre değişir.
GN Rayman Apartmanı nerede?
İstanbul ili Kadıköy ilçesinde, Göztepe Mahallesi sınırlarındadır.
GN Rayman Apartmanı projesinde hangi daire tipleri var?
Kayıtlarımıza göre projede 3+1 daireler bulunuyor; alanlar 115 m² aralığında.
GN Rayman Apartmanı projesini hangi firma geliştirdi?
Kayıtlarımıza göre GN Rayman Apartmanı projesinin geliştiricisi GN İnşaat.
GN Rayman Apartmanı projesinde dairemi kiraya vermek istiyorum, ne yapmalıyım?
Formu doldurun ya da 0312 240 51 51'i arayın; güncel kira değerini belirleyip uygun kiracıyı bulalım.
GN Rayman Apartmanı bir bakışta
- İl
- İstanbul
- İlçe
- Kadıköy
- Mahalle / köy
- Göztepe Mh.
- Site / rezidans
- GN Rayman Apartmanı
- Mahalledeki site ve rezidans
- 38
GN Rayman Apartmanı, Göztepe Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Park Sevgili Göztepe, Sazak Residence, Park Kule 1, Cadde Terrace, Koru Residence ve Uysal Apartmanı var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
GN Rayman Apartmanı bölge rehberi
Göztepe Mh. içinde bu site dahil 38 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
GN Rayman Apartmanı Konumu
Göztepe Mh. / Kadıköy / İstanbul
GN Rayman Apartmanı’nın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Göztepe200 m
- Feneryolu1,2 km
- Erenköy1,3 km
Otobüs
- Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi190 m
- Oramiral Kemal Kayacan Sokak200 m
- Tütüncü Mehmet Efendi Camii290 m
Eğitim
- Göztepe İlkokulu70 m
- Göztepe Sevgi Özel Eğitim Anaokulu300 m
- Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesi380 m
Sağlık
- Kamelya Eczanesi230 m
- Kadir Eczanesi260 m
- Kadıköy 8 Nolu Aile Sağlığı Merkezi460 m
Yeşil alan ve spor
- Çetin Emeç ve Demokrasi Parkı460 m
- Özgecan Aslan Parkı470 m
- Özgürlük Parkı620 m
Alışveriş
- A101260 m
- Migros310 m
- Şok310 m
Göztepe Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. GN Rayman Apartmanı’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
GN Rayman Apartmanı hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
GN Rayman Apartmanı’nın bulunduğu Göztepe Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%23,3 65 yaş üstü
%11,1 çocuk (0–14) · %65,5 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
13,3 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,6
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Göztepe’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
GN Rayman Apartmanı’nda kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
İstanbul Kadıköy Göztepe GN Rayman Apartmanı sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
GN Rayman Apartmanı — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Bu bölgede hangi daire tipleri var?
Kayıtlı konut projelerimizdeki daire tipleri ve her tipin kaç projede bulunduğu:
- 3+1Proje sayısı: 1
| Proje | Daire tipleri | Büyüklük | Teslim | Durum |
|---|---|---|---|---|
| GN Rayman Apartmanı |
| 115 m² | 2021 | Tamamlandı |
Bilgiler proje kayıtlarımızdan derlenmiştir; güncel fiyat ve satılık ya da kiralık daire durumu için danışmanımıza sorun.
