Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Aris Park Residence

İstanbul Beylikdüzü Barış Aris Park Residence’ta Kiralık Gayrimenkul

Aris Park Residence’ta şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Aris Park Residence hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Aris Park Residence bir bakışta

İl
İstanbul
İlçe
Beylikdüzü
Mahalle / köy
Barış Mh.
Site / rezidans
Aris Park Residence
Mahalledeki site ve rezidans
134

Aris Park Residence, Barış Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Hasçam Sitesi, Yeşili Sevenler Sitesi, Göksenin Villaları, Ekol Kent Sitesi, Çağdaş Adım Sitesi ve Gaye Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Aris Park Residence bölge rehberi

Barış Mh. içinde bu site dahil 134 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Aris Park Residence / Barış Mh. / Beylikdüzü / İstanbulFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Aris Park Residence’nin bulunduğu Barış Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%11,4 65 yaş üstü

%17,3 çocuk (0–14) · %71,3 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

11,5 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,2

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Barış’ta diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Bu lokasyonla bağlantılı pilot projeler

Aris Park Residence’ta bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, İstanbul Beylikdüzü Barış Aris Park Residence için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Aris Park Residence — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Bu bölgede hangi daire tipleri var?

Kayıtlı konut projelerimizdeki daire tipleri ve her tipin kaç projede bulunduğu:

ProjeDaire tipleriBüyüklükTeslimDurum
Aris Park Residence
  • 1+1
  • 2+1
  • 3+1
61 – 171 m²—Tamamlandı

1+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 1+1 daire bulunan projeler:

2+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 2+1 daire bulunan projeler:

3+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 3+1 daire bulunan projeler:

Bilgiler proje kayıtlarımızdan derlenmiştir; güncel fiyat ve satılık ya da kiralık daire durumu için danışmanımıza sorun.

Sık sorulanlar

Aris Park Residence’ta kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü Barış Aris Park Residence içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. İstanbul Beylikdüzü Barış Aris Park Residence sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Barış Mahallesi’nde başka hangi siteler var?

Barış Mahallesi’nde ayrıca Hasçam Sitesi, Yeşili Sevenler Sitesi, Göksenin Villaları, Ekol Kent Sitesi, Çağdaş Adım Sitesi ve Gaye Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

İstanbul genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Aris Park Residence — Kiralık işlemleriniz için

Aris Park Residence, İstanbul ilinin Beylikdüzü ilçesine bağlı Barış Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 134, Beylikdüzü genelinde 1.193 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Aris Park Residence içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Barış Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 134 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 109 site daha

Aris Park Residence içinde kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru kira bedelinin belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Aris Park Residence satılık sayfası ayrıca duruyor.