Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Fidan Sitesi

İstanbul Beşiktaş Gayrettepe Fidan Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Fidan Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Fidan Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Fidan Sitesi bir bakışta

İl
İstanbul
İlçe
Beşiktaş
Mahalle / köy
Gayrettepe Mah.
Site / rezidans
Fidan Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
30

Fidan Sitesi, Gayrettepe Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Deniz & Uzunay Sitesi, Gayret Sitesi, Meriç Konak, Say Sitesi, Gayrettepe 53 ve Leos Residence var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Fidan Sitesi bölge rehberi

Gayrettepe Mah. içinde bu site dahil 30 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Fidan Sitesi / Gayrettepe Mah. / Beşiktaş / İstanbulFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Fidan Sitesi’nin bulunduğu Gayrettepe Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%16,9 65 yaş üstü

%12,1 çocuk (0–14) · %71,0 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

13,0 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,4

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Gayrettepe’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Fidan Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, İstanbul Beşiktaş Gayrettepe Fidan Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Fidan Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Fidan Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Fidan Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Fidan Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Gayrettepe Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Gayrettepe Mahallesi’nde ayrıca Deniz & Uzunay Sitesi, Gayret Sitesi, Meriç Konak, Say Sitesi, Gayrettepe 53 ve Leos Residence bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

İstanbul dışında da hizmet veriyor musunuz?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Fidan Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Fidan Sitesi, İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesine bağlı Gayrettepe Mah. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 30, Beşiktaş genelinde 390 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Fidan Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Fidan Sitesi içinde kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru kira bedelinin belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Fidan Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.