Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Nurol Park

İstanbul Bağcılar 15 Temmuz Nurol Park’ta Kiralık Gayrimenkul

Nurol Park’ta şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Nurol Park hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Nurol Park bir bakışta

İl
İstanbul
İlçe
Bağcılar
Mahalle / köy
15 Temmuz Mh.
Site / rezidans
Nurol Park
Mahalledeki site ve rezidans
36

Nurol Park, 15 Temmuz Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Çapa Sitesi, Sun Flamingo Park Evleri, Natürel Yaşam Evleri Sitesi, Hanem İstanbul Sitesi, Coşkun Sitesi ve Karmar Sakura var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Nurol Park bölge rehberi

15 Temmuz Mh. içinde bu site dahil 36 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Nurol Park / 15 Temmuz Mh. / Bağcılar / İstanbulFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Nurol Park’ın bulunduğu 15 Temmuz Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%5,0 65 yaş üstü

%22,0 çocuk (0–14) · %72,9 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

9,4 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,2

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

15 Temmuz’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Bu lokasyonla bağlantılı pilot projeler

Nurol Park’ta kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Nurol Park’ta kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Nurol Park — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Bu bölgede hangi daire tipleri var?

Kayıtlı konut projelerimizdeki daire tipleri ve her tipin kaç projede bulunduğu:

ProjeDaire tipleriBüyüklükTeslimDurum
Nurol Park
  • 1+1
  • 2+1
  • 3+1
  • 4+1
67 – 197 m²2021Tamamlandı

1+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 1+1 daire bulunan projeler:

2+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 2+1 daire bulunan projeler:

3+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 3+1 daire bulunan projeler:

4+1 daire hangi projelerde var?

Kayıtlarımıza göre 4+1 daire bulunan projeler:

Bilgiler proje kayıtlarımızdan derlenmiştir; güncel fiyat ve satılık ya da kiralık daire durumu için danışmanımıza sorun.

Nurol Park’ta sık sorulanlar

Nurol Park’ta kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Nurol Park’ta dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

15 Temmuz Mahallesi’nde ayrıca Çapa Sitesi, Sun Flamingo Park Evleri, Natürel Yaşam Evleri Sitesi, Hanem İstanbul Sitesi, Coşkun Sitesi ve Karmar Sakura bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

İstanbul’da başka hangi bölgelerde varsınız?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Nurol Park — Kiralık işlemleriniz için

Nurol Park, 15 Temmuz Mh. sınırları içinde; Bağcılar ilçesine, oradan da İstanbul iline bağlı. 15 Temmuz Mh. içinde 36, Bağcılar genelinde 433 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Nurol Park içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Nurol Park içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Nurol Park satılık sayfası ayrıca duruyor.