Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Beyaz Saray Konakları

Isparta Merkez Çünür Beyaz Saray Konakları’nda Kiralık Gayrimenkul

Beyaz Saray Konakları’nda şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Beyaz Saray Konakları hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Beyaz Saray Konakları bir bakışta

İl
Isparta
İlçe
Merkez
Mahalle / köy
Çünür Mh.
Site / rezidans
Beyaz Saray Konakları
Mahalledeki site ve rezidans
80

Beyaz Saray Konakları, Çünür Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Han Stüdyo Sitesi, Demir Yaşam Evleri, Sultan Konakları, Çelik Tepe 1 Sitesi, Park Çelik Sitesi ve Buğra Konakları var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Beyaz Saray Konakları bölge rehberi

Çünür Mh. içinde bu site dahil 80 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Beyaz Saray Konakları / Çünür Mh. / Merkez / IspartaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Benzer siteler

Merkez’de diğer Beyaz siteleri

Çünür’de diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Beyaz Saray Konakları’nda kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Beyaz Saray Konakları’nda kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Beyaz Saray Konakları — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Beyaz Saray Konakları’nda sık sorulanlar

Beyaz Saray Konakları’nda kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Beyaz Saray Konakları’nda kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Beyaz Saray Konakları’nda mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Çünür Mahallesi’nde ayrıca Han Stüdyo Sitesi, Demir Yaşam Evleri, Sultan Konakları, Çelik Tepe 1 Sitesi, Park Çelik Sitesi ve Buğra Konakları bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Isparta’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Beyaz Saray Konakları — Kiralık işlemleriniz için

Isparta Merkez Çünür Mh. içinde yer alan Beyaz Saray Konakları için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 80, Merkez genelinde 835 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Beyaz Saray Konakları içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Çünür Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 80 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 55 site daha

Beyaz Saray Konakları için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Beyaz Saray Konakları satılık sayfası ayrıca duruyor.