Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Pamir Sitesi

Hatay Arsuz Arpaderesi Pamir Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Pamir Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Pamir Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Pamir Sitesi bir bakışta

İl
Hatay
İlçe
Arsuz
Mahalle / köy
Arpaderesi Mh.
Site / rezidans
Pamir Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
8

Pamir Sitesi, Arpaderesi Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında 5000 Evler Sitesi, Vadikent Sitesi, Akgün Evler, Güleryüz Tatil Köyü, Hanedan Konakları ve Dostlar Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Pamir Sitesi bölge rehberi

Arpaderesi Mh. içinde bu site dahil 8 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Pamir Sitesi / Arpaderesi Mh. / Arsuz / HatayFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Pamir Sitesi’nin bulunduğu Arpaderesi Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%13,0 65 yaş üstü

%17,3 çocuk (0–14) · %69,7 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

9,0 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,4

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Arpaderesi’nde diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Pamir Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Pamir Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Pamir Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Pamir Sitesi’nde sık sorulanlar

Pamir Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Hatay Arsuz Arpaderesi Pamir Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Hatay Arsuz Arpaderesi Pamir Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Arpaderesi Mahallesi’nde ayrıca 5000 Evler Sitesi, Vadikent Sitesi, Akgün Evler, Güleryüz Tatil Köyü, Hanedan Konakları ve Dostlar Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Hatay’da başka hangi bölgelerde varsınız?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Pamir Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Hatay Arsuz Arpaderesi Mh. içinde yer alan Pamir Sitesi için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 8, Arsuz genelinde 181 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Pamir Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Arpaderesi Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 8 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Pamir Sitesi için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Pamir Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.