Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Hisar Sitesi

Giresun Merkez Teyyaredüzü Hisar Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Hisar Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Hisar Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Hisar Sitesi bir bakışta

İl
Giresun
İlçe
Merkez
Mahalle / köy
Teyyaredüzü Mh.
Site / rezidans
Hisar Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
55

Hisar Sitesi, Teyyaredüzü Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Prestij Evleri, Özturan Konut Yapı Sitesi, Bahat City, Yaşam Sitesi, Saklı Park Evleri ve Berceste Evleri var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Hisar Sitesi bölge rehberi

Teyyaredüzü Mh. içinde bu site dahil 55 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Hisar Sitesi / Teyyaredüzü Mh. / Merkez / GiresunFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Benzer siteler

Teyyaredüzü’nde diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Hisar Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Giresun Merkez Teyyaredüzü Hisar Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Hisar Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Hisar Sitesi’nde sık sorulanlar

Hisar Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Hisar Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?

Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Teyyaredüzü Mahallesi’nde ayrıca Prestij Evleri, Özturan Konut Yapı Sitesi, Bahat City, Yaşam Sitesi, Saklı Park Evleri ve Berceste Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Giresun’da başka hangi bölgelerde varsınız?

Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.

Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?

Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.

WhatsApp

Hisar Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Hisar Sitesi, Giresun ilinin Merkez ilçesine bağlı Teyyaredüzü Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 55, Merkez genelinde 299 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Hisar Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Hisar Sitesi içinde kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru kira bedelinin belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Hisar Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.