Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Şen Sitesi

Gaziantep Şehitkamil Belkız Şen Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Şen Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Şen Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Şen Sitesi bir bakışta

İl
Gaziantep
İlçe
Şehitkamil
Mahalle / köy
Belkız Mh.
Site / rezidans
Şen Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
43

Şen Sitesi, Belkız Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Altunova Sitesi, Belkıs Garden, Maide Yapı Evleri, Hüseyin Sultan Sitesi, Şirin Sitesi ve Yedibaşak Sitesi var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Şen Sitesi bölge rehberi

Belkız Mh. içinde bu site dahil 43 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Şen Sitesi / Belkız Mh. / Şehitkamil / GaziantepFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Şen Sitesi’nin bulunduğu Belkız Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%3,7 65 yaş üstü

%33,5 çocuk (0–14) · %62,9 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

8,9 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,3

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Belkız’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Şen Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Gaziantep Şehitkamil Belkız Şen Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Şen Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Şen Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Şehitkamil Belkız Şen Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Gaziantep Şehitkamil Belkız Şen Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Belkız Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Belkız Mahallesi’nde ayrıca Altunova Sitesi, Belkıs Garden, Maide Yapı Evleri, Hüseyin Sultan Sitesi, Şirin Sitesi ve Yedibaşak Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Gaziantep dışında da hizmet veriyor musunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Şen Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Gaziantep Şehitkamil Belkız Mh. içinde yer alan Şen Sitesi için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 43, Şehitkamil genelinde 886 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Şen Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Şen Sitesi için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Şen Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.