Baloğlu Konutları Sitesi
Gaziantep Şahinbey İbn-İ Sina Baloğlu Konutları Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Baloğlu Konutları Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Baloğlu Konutları Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Baloğlu Konutları Sitesi bir bakışta
- İl
- Gaziantep
- İlçe
- Şahinbey
- Mahalle / köy
- İbn-İ Sina Mh.
- Site / rezidans
- Baloğlu Konutları Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 56
Baloğlu Konutları Sitesi, İbn-İ Sina Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Green Houses, Beylikdüzü Sitesi, Günsev 11 Sitesi, Bahçelievler Sitesi, Saklı Bahçe Sitesi ve Mir City var.
Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.
Baloğlu Konutları Sitesi bölge rehberi
İbn-İ Sina Mh. içinde bu site dahil 56 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Baloğlu Konutları Sitesi Konumu
İbn-İ Sina Mh. / Şahinbey / Gaziantep
Baloğlu Konutları Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- İbn-i Sina1,7 km
- Akkent2,5 km
- Akkent Meydanı3,1 km
Otobüs
- Otobüs durağı4,2 km
- Balıklı Otobüs Durağı4,6 km
Eğitim
- Mevlana Anadolu Lisesi1,2 km
- Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Fen Lisesi1,2 km
- Feridun Oral Aykanat Anadolu Lisesi1,6 km
Sağlık
- Gaziantep Şehir Hastanesi1,3 km
- Yardım Eczanesi1,8 km
- ŞAHİNBEY MERKEZ 12 NOLU AİLE SAĞLIĞI MERKEZİ1,8 km
Yeşil alan ve spor
- Yeşilvadi1,1 km
- Mavikent Parkı2,7 km
- Stad2,8 km
Alışveriş
- A1012,4 km
- Cergibozanlar Düztepe Şube2,4 km
- Akkent Pazar Alanı2,6 km
İbn-İ Sina Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Baloğlu Konutları Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Baloğlu Konutları Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Baloğlu Konutları Sitesi’nin bulunduğu İbn-İ Sina Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%2,5 65 yaş üstü
%34,1 çocuk (0–14) · %63,5 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,7 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,2
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
İbn-İ Sina’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Baloğlu Konutları Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Gaziantep Şahinbey İbn-İ Sina Baloğlu Konutları Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Baloğlu Konutları Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Baloğlu Konutları Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Baloğlu Konutları Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Baloğlu Konutları Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
İbn-İ Sina Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
İbn-İ Sina Mahallesi’nde ayrıca Green Houses, Beylikdüzü Sitesi, Günsev 11 Sitesi, Bahçelievler Sitesi, Saklı Bahçe Sitesi ve Mir City bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Gaziantep genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
