Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Emek Sitesi

Eskişehir Tepebaşı Batıkent Emek Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Emek Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Emek Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Emek Sitesi bir bakışta

İl
Eskişehir
İlçe
Tepebaşı
Mahalle / köy
Batıkent Mh.
Site / rezidans
Emek Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
234

Emek Sitesi, Batıkent Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında İpek Sitesi, Özgül Sitesi, Aryap Batıkent 1, Adapark Evleri, Günbatı Konakları ve Park Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Emek Sitesi bölge rehberi

Batıkent Mh. içinde bu site dahil 234 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Emek Sitesi / Batıkent Mh. / Tepebaşı / EskişehirFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Emek Sitesi’nin bulunduğu Batıkent Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%8,5 65 yaş üstü

%21,0 çocuk (0–14) · %70,5 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

12,3 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,3

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Batıkent’te diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Emek Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?

Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.

Eskişehir Tepebaşı Batıkent Emek Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Emek Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Merak edilenler

Emek Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Tepebaşı Batıkent Emek Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Eskişehir Tepebaşı Batıkent Emek Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Batıkent Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?

Batıkent Mahallesi’nde ayrıca İpek Sitesi, Özgül Sitesi, Aryap Batıkent 1, Adapark Evleri, Günbatı Konakları ve Park Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Eskişehir dışında da hizmet veriyor musunuz?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Emek Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Eskişehir Tepebaşı Batıkent Mh. içinde yer alan Emek Sitesi için alım, satım ve kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Bu mahallede 234, Tepebaşı genelinde 505 site ve rezidans var. Konutkent Gayrimenkul olarak 20 yıldır bu işi yapıyoruz ve 81 ilin tamamında çalışıyoruz; Emek Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Batıkent Mh. içindeki diğer site ve rezidanslar

Aynı mahallede 234 site ve rezidans bulunuyor. Komşu sitelerde de aynı hizmeti veriyoruz.

Tümünü gör — 209 site daha

Emek Sitesi için kiraya verme ve kiralama işleriniz

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: kira bedelinin gerçekçi belirlenmesi, iyi bir sunum, ciddi kiracının ayıklanması, kontrat, depozito ve kira artışı takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralamak isteyenler için de çalışıyoruz; aradığınız daireyi bulur, sözleşmeyi biz yürütürüz. Emek Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.