Yaprak Kent Sitesi
Erzurum Yakutiye Şükrüpaşa Yaprak Kent Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Yaprak Kent Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Yaprak Kent Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Yaprak Kent Sitesi bir bakışta
- İl
- Erzurum
- İlçe
- Yakutiye
- Mahalle / köy
- Şükrüpaşa Mh.
- Site / rezidans
- Yaprak Kent Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 157
Yaprak Kent Sitesi, Şükrüpaşa Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Bulutlar Duygu Sitesi, Sahra Evler Sitesi, Yaren Park Konutları, Uğur Sitesi, Şirin Köse Sitesi ve Bulutlar Nisa Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Yaprak Kent Sitesi bölge rehberi
Şükrüpaşa Mh. içinde bu site dahil 157 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Yaprak Kent Sitesi Konumu
Şükrüpaşa Mh. / Yakutiye / Erzurum
Yaprak Kent Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Erzurum2,6 km
Otobüs
- Otobüs durağı800 m
- 300351,8 km
Eğitim
- Şükrüpaşa Anadolu Lisesi70 m
- Prof. Dr. Necmettin Erbakan Fen Lisesi160 m
- Edip Somunoğlu Ortaokulu530 m
Sağlık
- Sultan Eczanesi550 m
- Yeni Sanayi Eczanesi1 km
- Filiz DOLUNAY Aile Sağlığı Merkezi3,3 km
Yeşil alan ve spor
- Esma Parkı1,9 km
- Hilal Kent Parkı2 km
- Muhsin YAZICIOĞLU Parkı2,8 km
Alışveriş
- BİM2,2 km
- Bizim2,3 km
- Migros2,6 km
Şükrüpaşa Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Yaprak Kent Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Yaprak Kent Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Yaprak Kent Sitesi’nin bulunduğu Şükrüpaşa Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%7,0 65 yaş üstü
%25,4 çocuk (0–14) · %67,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,6 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%97,8
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Yakutiye’de diğer Yaprak siteleri
Şükrüpaşa’da diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Yaprak Kent Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Erzurum Yakutiye Şükrüpaşa Yaprak Kent Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Yaprak Kent Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Yaprak Kent Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Yaprak Kent Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Şükrüpaşa Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Şükrüpaşa Mahallesi’nde ayrıca Bulutlar Duygu Sitesi, Sahra Evler Sitesi, Yaren Park Konutları, Uğur Sitesi, Şirin Köse Sitesi ve Bulutlar Nisa Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Erzurum genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
