Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Beyazşehir Sitesi

Denizli Merkezefendi Karahasanlı Beyazşehir Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul

Beyazşehir Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Beyazşehir Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Beyazşehir Sitesi bir bakışta

İl
Denizli
İlçe
Merkezefendi
Mahalle / köy
Karahasanlı Mh.
Site / rezidans
Beyazşehir Sitesi
Mahalledeki site ve rezidans
35

Beyazşehir Sitesi, Karahasanlı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Selvi City Sitesi, Çobanlar Konutları Sitesi, Beyazşehir Yapı Konut, Erdoğan Sitesi, Masalkent Sitesi ve Eren Park Sitesi var.

Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Beyazşehir Sitesi bölge rehberi

Karahasanlı Mh. içinde bu site dahil 35 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Beyazşehir Sitesi / Karahasanlı Mh. / Merkezefendi / DenizliFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Beyazşehir Sitesi’nin bulunduğu Karahasanlı Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%6,5 65 yaş üstü

%22,2 çocuk (0–14) · %71,3 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

10,8 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%99,3

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Aynı adlı bir site Yenişafak, Selçuk Bey mahallesi kayıtlarında da yer alıyor; site sınırı iki mahalleye yayılıyor olabilir.

Merkezefendi’de diğer Beyazşehir siteleri

Karahasanlı’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Beyazşehir Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Denizli Merkezefendi Karahasanlı Beyazşehir Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Beyazşehir Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Beyazşehir Sitesi’nde sık sorulanlar

Beyazşehir Sitesi’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Denizli Merkezefendi Karahasanlı Beyazşehir Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?

İlk adım kısa bir görüşme. Denizli Merkezefendi Karahasanlı Beyazşehir Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Karahasanlı Mahallesi’nde ayrıca Selvi City Sitesi, Çobanlar Konutları Sitesi, Beyazşehir Yapı Konut, Erdoğan Sitesi, Masalkent Sitesi ve Eren Park Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Denizli’de başka hangi bölgelerde varsınız?

81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.

İlk görüşme ücretli mi?

Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.

WhatsApp

Beyazşehir Sitesi — Kiralık işlemleriniz için

Beyazşehir Sitesi, Karahasanlı Mh. sınırları içinde; Merkezefendi ilçesine, oradan da Denizli iline bağlı. Karahasanlı Mh. içinde 35, Merkezefendi genelinde 919 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Beyazşehir Sitesi içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Beyazşehir Sitesi içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Beyazşehir Sitesi satılık sayfası ayrıca duruyor.