Meşe Port Acarlar Sitesi
Bursa Yıldırım Esenevler Meşe Port Acarlar Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Meşe Port Acarlar Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Meşe Port Acarlar Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Meşe Port Acarlar Sitesi bir bakışta
- İl
- Bursa
- İlçe
- Yıldırım
- Mahalle / köy
- Esenevler Mah.
- Site / rezidans
- Meşe Port Acarlar Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 27
Meşe Port Acarlar Sitesi, Esenevler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Işılkent Sitesi, Esenpark Konutları Sitesi, Yekta Sitesi, Özlem Sitesi, Ata Sitesi ve Çağhan Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Meşe Port Acarlar Sitesi bölge rehberi
Esenevler Mah. içinde bu site dahil 27 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Meşe Port Acarlar Sitesi Konumu
Esenevler Mah. / Yıldırım / Bursa
Meşe Port Acarlar Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Hacivat / Esenevler430 m
- Şirinevler1 km
- Bursa Teknik Üniversitesi / Mimar Sinan1,1 km
Otobüs
- Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi1,7 km
- Mimar Sinan E.M.L. 21,7 km
- Siteler Parkı 21,9 km
Eğitim
- Yıldırım Anaokulu90 m
- Erdoğan Şahinoğlu Ortaokulu110 m
- Mustafa Necati Ortaokulu500 m
Sağlık
- Meşe Eczanesi90 m
- İksir Eczanesi90 m
- Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi1,5 km
Yeşil alan ve spor
- Esenevler Ebru Parkı200 m
- Esenevler Erikli Parkı390 m
- 75. Yıl Dinlenme Parkı430 m
Alışveriş
- Bağlaraltı Mahallesi Kapalı Pazar Alanı740 m
- A1011,4 km
- Özdilek2,4 km
Esenevler Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Meşe Port Acarlar Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Meşe Port Acarlar Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Meşe Port Acarlar Sitesi’nin bulunduğu Esenevler Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%7,4 65 yaş üstü
%23,3 çocuk (0–14) · %69,3 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,1 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%97,9
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Yıldırım’da diğer Meşe siteleri
- Meşe Kaplıkaya Evleri 1853 Ada SitesiErtuğrulgaziKiralık ›
- Meşe Kaplıkaya Evleri 1943 Ada SitesiErtuğrulgaziKiralık ›
- Meşe Kaplıkaya Evleri 1949 Ada SitesiErtuğrulgaziKiralık ›
- Meşe Kaplıkaya Evleri 1954 Ada SitesiErtuğrulgaziKiralık ›
- Meşe Park EvleriFidyekızıkKiralık ›
- Meşe SitesiBağlaraltıKiralık ›
- Meşe Sitesi 22. ParselBağlaraltıKiralık ›
- Meşe Sitesi 29. ParselBağlaraltıKiralık ›
- Meşe Sitesi 1346 ParselBağlaraltıKiralık ›
Esenevler’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Meşe Port Acarlar Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Bursa Yıldırım Esenevler Meşe Port Acarlar Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Meşe Port Acarlar Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Meşe Port Acarlar Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Meşe Port Acarlar Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Meşe Port Acarlar Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Esenevler Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Esenevler Mahallesi’nde ayrıca Işılkent Sitesi, Esenpark Konutları Sitesi, Yekta Sitesi, Özlem Sitesi, Ata Sitesi ve Çağhan Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Bursa dışında da hizmet veriyor musunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
