Vefa Sitesi
Bursa Osmangazi Sırameşeler Vefa Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Vefa Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Vefa Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Vefa Sitesi bir bakışta
- İl
- Bursa
- İlçe
- Osmangazi
- Mahalle / köy
- Sırameşeler Mh.
- Site / rezidans
- Vefa Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 6
Vefa Sitesi, Sırameşeler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Osmangazi Evleri Sitesi, 2. Osmangazi Evleri, Koza Sitesi, Çınar Sitesi ve Osmangazi Evleri var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Vefa Sitesi bölge rehberi
Sırameşeler Mh. içinde bu site dahil 6 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Vefa Sitesi Konumu
Sırameşeler Mh. / Osmangazi / Bursa
Vefa Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Paşa Çiftliği580 m
- Bursaspor/Acemler880 m
- Sırameşeler / Kükürtlü1,1 km
Otobüs
- Otobüs durağı530 m
- Acemler Kavşağı670 m
- Acemler İstasyonu 2700 m
Eğitim
- Mehmet Zahid Kotku Anadolu İmam Hatip Lisesi540 m
- Mehmet Halit Baki Anadolu Lisesi550 m
- Bursa Anadolu Lisesi780 m
Sağlık
- Kükürtlü Doğa Eczanesi680 m
- Ödemiş Eczanesi820 m
- Çocuk Hastanesi1,1 km
Yeşil alan ve spor
- Kiremitli Parkı990 m
- Gizli Bahçe1,1 km
- Çimen Dinlenme Parkı1,1 km
Alışveriş
- Özhan Market630 m
- Pembe Çarşı680 m
- A101700 m
Sırameşeler Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Vefa Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Vefa Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Vefa Sitesi’nin bulunduğu Sırameşeler Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%8,3 65 yaş üstü
%21,3 çocuk (0–14) · %70,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
9,2 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,3
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Sırameşeler’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Vefa Sitesi’nde bir daire kaça kiraya verilir?
Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.
Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Bursa Osmangazi Sırameşeler Vefa Sitesi için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Vefa Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Vefa Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Bursa Osmangazi Sırameşeler Vefa Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Bursa Osmangazi Sırameşeler Vefa Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Sırameşeler Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Sırameşeler Mahallesi’nde ayrıca Osmangazi Evleri Sitesi, 2. Osmangazi Evleri, Koza Sitesi, Çınar Sitesi ve Osmangazi Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Bursa dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
