Zeytin Evler Sitesi 2
Bursa Osmangazi Hamitler Zeytin Evler Sitesi 2’de Kiralık Gayrimenkul
Zeytin Evler Sitesi 2’de şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Zeytin Evler Sitesi 2 Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Zeytin Evler Sitesi 2 Sitesi bir bakışta
- İl
- Bursa
- İlçe
- Osmangazi
- Mahalle / köy
- Hamitler Mah.
- Site / rezidans
- Zeytin Evler Sitesi 2
- Mahalledeki site ve rezidans
- 103
Zeytin Evler Sitesi 2, Hamitler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Orsep Evleri, Uludağ Sitesi, Efe İlvan Sitesi 3, Bostancı 16. Etap, Koru Evleri ve Şeker Sitesi var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Zeytin Evler Sitesi 2 bölge rehberi
Hamitler Mah. içinde bu site dahil 103 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Zeytin Evler Sitesi 2 Sitesi Konumu
Hamitler Mah. / Osmangazi / Bursa
Zeytin Evler Sitesi 2 Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Hamitler / Fethiye1,7 km
- Bursa Organize Sanayi Bölgesi / Akpınar1,9 km
- Bağlarbaşı / Esentepe2,3 km
Otobüs
- Otobüs durağı330 m
- Yeşilyurt Cami 2660 m
- Albayrak Caddesi 3780 m
Eğitim
- İlk İzim Anaokulu360 m
- Doğa Koleji Hamitler Kampüsü610 m
- Süleyman Şah İmam Hatip Ortaokulu850 m
Sağlık
- Hamitler 53 Nolu Sağlık Ocağı280 m
- Huzur Eczanesi800 m
- Yenibağlar Özel Sağlık Kabini820 m
Yeşil alan ve spor
- Macera Bursa230 m
- Hamitler Spor Parkı320 m
- Hamitler Parkı330 m
Alışveriş
- DİP Toptan Market Hamitler130 m
- Hamitler Kapalı Pazarı310 m
- A101380 m
Hamitler Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Zeytin Evler Sitesi 2 Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Zeytin Evler Sitesi 2 Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Zeytin Evler Sitesi 2 Sitesi’nin bulunduğu Hamitler Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%7,7 65 yaş üstü
%22,2 çocuk (0–14) · %70,1 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
10,0 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,6
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Osmangazi’de diğer Zeytin siteleri
Hamitler’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Zeytin Evler Sitesi 2’de kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Bursa Osmangazi Hamitler Zeytin Evler Sitesi 2 sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Zeytin Evler Sitesi 2 — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Zeytin Evler Sitesi 2’de sık sorulanlar
Zeytin Evler Sitesi 2’de kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Zeytin Evler Sitesi 2’de dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Hamitler Mahallesi’nde ayrıca Orsep Evleri, Uludağ Sitesi, Efe İlvan Sitesi 3, Bostancı 16. Etap, Koru Evleri ve Şeker Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Bursa’da başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
