Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Oliva Evleri

Bursa Osmangazi Demirtaş Sakarya Oliva Evleri’nde Kiralık Gayrimenkul

Oliva Evleri’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Oliva Evleri hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Oliva Evleri bir bakışta

İl
Bursa
İlçe
Osmangazi
Mahalle / köy
Demirtaş Sakarya Mh.
Site / rezidans
Oliva Evleri
Mahalledeki site ve rezidans
17

Oliva Evleri, Demirtaş Sakarya Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Turkuaz Modern Sitesi, Turanlar Sitesi Prestij Evleri, Ege Life 2 Sitesi, Beykem Sitesi, Seyir Teras 3 Sitesi ve Yedikardeş Oliva Evleri 3 Sitesi var.

Bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge çalışmalarına dayanır.

BÖLGE REHBERİ

Oliva Evleri bölge rehberi

Demirtaş Sakarya Mh. içinde bu site dahil 17 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Oliva Evleri / Demirtaş Sakarya Mh. / Osmangazi / BursaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Oliva Evleri’nin bulunduğu Demirtaş Sakarya Mahallesi demografik bilgileri

Yaş dağılımı

%5,3 65 yaş üstü

%23,6 çocuk (0–14) · %71,1 çalışma çağında (15–64)

Ortalama eğitim süresi

9,8 yıl

Okuryazarlık (6 yaş üstü)

%98,7

TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.

Benzer siteler

Osmangazi’de diğer Oliva siteleri

Demirtaş Sakarya’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Oliva Evleri’nde bir daire kaça kiraya verilir?

Hazır bir kira tablosu vermiyoruz. Bir mülkün kira bedeli; konumu, büyüklüğü, ısıtma düzeni, aidatı ve o dönemdeki kiracı talebiyle belirlenir.

Mülkünüzün bugün kaça kiraya verilebileceğini merak ediyorsanız, Bursa Osmangazi Demirtaş Sakarya Oliva Evleri için kira tespitini biz yapalım — tipini ve büyüklüğünü yazmanız yeterli, ücret istemiyoruz.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Oliva Evleri — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Oliva Evleri’nde sık sorulanlar

Oliva Evleri’nde kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Oliva Evleri’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Oliva Evleri’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Demirtaş Sakarya Mahallesi’nde ayrıca Turkuaz Modern Sitesi, Turanlar Sitesi Prestij Evleri, Ege Life 2 Sitesi, Beykem Sitesi, Seyir Teras 3 Sitesi ve Yedikardeş Oliva Evleri 3 Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Bursa’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Oliva Evleri — Kiralık işlemleriniz için

Oliva Evleri, Demirtaş Sakarya Mh. sınırları içinde; Osmangazi ilçesine, oradan da Bursa iline bağlı. Demirtaş Sakarya Mh. içinde 17, Osmangazi genelinde 760 site ve rezidans bulunuyor. 20 yıllık bir gayrimenkul şirketiyiz ve Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini sahada yürütüyoruz; Oliva Evleri içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Oliva Evleri içinde mülkünüzü kiraya vermek istiyorsanız

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: piyasa kirasının tespiti, mülkün kiraya hazırlanması, kiracı adaylarının elenmesi, sözleşme ve depozitonun kurala uygun yazılması, sonrasında da takip. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Kiracı tarafındaysanız, bu sitede aradığınız tipte mülk çıktığında sizi ararız. Oliva Evleri satılık sayfası ayrıca duruyor.