Yükselen Park
Bursa Nilüfer İhsaniye Yükselen Park’ta Kiralık Gayrimenkul
Yükselen Park’ta şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Yükselen Park hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Yükselen Park bir bakışta
- İl
- Bursa
- İlçe
- Nilüfer
- Mahalle / köy
- İhsaniye Mh.
- Site / rezidans
- Yükselen Park
- Mahalledeki site ve rezidans
- 118
Yükselen Park, İhsaniye Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Dağlı Evleri Sitesi, Öz Çağdaş Sitesi, Tahtalı Sitesi, İlham 2 Sitesi, Dilek Sitesi ve Şirinkent var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Yükselen Park bölge rehberi
İhsaniye Mh. içinde bu site dahil 118 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Yükselen Park Konumu
İhsaniye Mh. / Nilüfer / Bursa
Yükselen Park’ın çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Nilüfer700 m
- Fatih Sultan Mehmet980 m
- İhsaniye1,1 km
Otobüs
- Emniyet Cad.80 m
- Kanuni Cad. 3230 m
- Agora Çarşısı240 m
Eğitim
- Mehmet Kemal Coşkunöz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi170 m
- Vahide Aktuğ Ortaokulu330 m
- Cavit Çağlar Ortaokulu370 m
Sağlık
- şeremet eczanesi640 m
- Op.Dr.Emel Arslan Yıldırım710 m
- Acıbadem Bursa Hastanesi840 m
Yeşil alan ve spor
- Manolya Parkı190 m
- Nilüfer - Nikolayev Kardeşlik Parkı280 m
- Fulya Parkı340 m
Alışveriş
- Nilüfer Bostan140 m
- Nilüfer Agora Çarşısı270 m
- Kapalı Pazar Alanı ve Otopark320 m
İhsaniye Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Yükselen Park’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Yükselen Park hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Yükselen Park’ın bulunduğu İhsaniye Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%13,8 65 yaş üstü
%16,8 çocuk (0–14) · %69,4 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
11,6 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,3
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Nilüfer’de diğer Yükselen siteleri
- Yükselen Park Birkent SitesiKaramanKiralık ›
- Yükselen Park Gönül 1 SitesiKültürKiralık ›
- Yükselen Park Gönül 2 SitesiKültürKiralık ›
- Yükselen Park SitesiBalkanKiralık ›
- Yükselen Park Çamlık SitesiAtaevlerKiralık ›
- Yükselen Park Özlem 1 SitesiBarışKiralık ›
İhsaniye’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Yükselen Park’ta kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Bursa Nilüfer İhsaniye Yükselen Park sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Yükselen Park — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Yükselen Park’ta sık sorulanlar
Yükselen Park’ta kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Bursa Nilüfer İhsaniye Yükselen Park içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Bursa Nilüfer İhsaniye Yükselen Park sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
İhsaniye Mahallesi’nde ayrıca Dağlı Evleri Sitesi, Öz Çağdaş Sitesi, Tahtalı Sitesi, İlham 2 Sitesi, Dilek Sitesi ve Şirinkent bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Bursa’da başka hangi bölgelerde varsınız?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
