Nilüfer Sitesi
Bursa Beşevler Nilüfer Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Nilüfer Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Nilüfer Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Nilüfer Sitesi bir bakışta
- İl
- Bursa
- İlçe
- Nilüfer
- Mahalle / köy
- Beşevler Mh.
- Site / rezidans
- Nilüfer Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 127
Nilüfer Sitesi, Beşevler Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Arda Birlik Sitesi, Nergis Sitesi, Toprakkent Sitesi, Menekşe Sitesi, Petunya Evleri Sitesi ve Beşevler Vera Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Nilüfer Sitesi bölge rehberi
Beşevler Mh. içinde bu site dahil 127 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Nilüfer Sitesi Konumu
Beşevler Mh. / Nilüfer / Bursa
Nilüfer Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Raylı sistem
- Beşevler / Barış530 m
- Fatih Sultan Mehmet1,1 km
- Ataevler / 23 Nisan1,2 km
Otobüs
- Nilüfer Hatun Cad. 11,4 km
- Kanuni Cad. 41,6 km
- Otobüs durağı1,6 km
Eğitim
- Hüseyin Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi490 m
- Süleyman Cura Ortaokulu620 m
- Birey Okulları830 m
Sağlık
- Nilüfer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi700 m
- Anadolu Hastanesi1,1 km
- Acıbadem Bursa Hastanesi1,2 km
Yeşil alan ve spor
- Çiçek Parkı180 m
- Prof. Dr. Hali Sruhi Ekingen Parkı260 m
- Orkide Parkı340 m
Alışveriş
- Beşevler Kapalı Pazar Alanı160 m
- Karadeniz Market480 m
- A101790 m
Beşevler Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Nilüfer Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Nilüfer Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Nilüfer Sitesi’nin bulunduğu Beşevler Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%11,4 65 yaş üstü
%17,9 çocuk (0–14) · %70,7 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
11,8 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%99,3
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Nilüfer’de diğer Nilüfer siteleri
- Nilüfer 1 SitesiÇalıKiralık ›
- Nilüfer 2 SitesiÇalıKiralık ›
- Nilüfer 101 Şener SitesiGörükleKiralık ›
- Nilüfer 104 Şen Ocak SitesiGörükleKiralık ›
- Nilüfer Apartmanları SitesiİhsaniyeKiralık ›
- Nilüfer Evleri Gümüştepe SitesiGümüştepeKiralık ›
- Nilüfer Hatun EvleriKonakKiralık ›
- Nilüfer House 2 SitesiKızılcıklıKiralık ›
- Nilüfer Kent SitesiBarışKiralık ›
- Nilüfer Koza Evleri19 MayısKiralık ›
- Nilüfer Park Aytekin SitesiKızılcıklıKiralık ›
- Nilüfer Park EvleriCumhuriyetKiralık ›
Beşevler’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Nilüfer Sitesi’nde kira bedelleri ne durumda?
Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.
Nilüfer Sitesi’nde kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Nilüfer Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Nilüfer Sitesi’nde sık sorulanlar
Nilüfer Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Nilüfer Sitesi’nde dairenizi kiraya vermeyi düşünüyor musunuz?
Kiracı aramaya başlamadan önce mülkünüzün kira değerini konuşalım; formu doldurmanız ya da WhatsApp'tan yazmanız yeterli.
Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?
Beşevler Mahallesi’nde ayrıca Arda Birlik Sitesi, Nergis Sitesi, Toprakkent Sitesi, Menekşe Sitesi, Petunya Evleri Sitesi ve Beşevler Vera Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Bursa’da başka hangi bölgelerde varsınız?
Türkiye'nin 81 ilinde, 20 yıllık saha deneyimiyle çalışıyoruz. Yerinde görüşmeyi bölgedeki danışman ve partnerlerimiz yapar.
Hizmet bedeli ve yetki belgeniz hakkında bilgi verir misiniz?
Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 ile çalışıyoruz; sözleşme ve teslim süreci bu belge kapsamında yürütülür. Hizmet bedeli ilk görüşmede değil, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır.
