Danışmana Sor
Başvuru YapPartner · Danışman · Scout
İlan GirelimYeni Proje

Tatkavaklı TOKİ

Bursa Mustafakemalpaşa Tatkavaklı TOKİ’de Kiralık Gayrimenkul

Tatkavaklı TOKİ’de şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.

Sorunuz mu var? Tatkavaklı TOKİ Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.

Tatkavaklı TOKİ Sitesi bir bakışta

İl
Bursa
İlçe
Mustafakemalpaşa
Mahalle / köy
Tatkavaklı TOKİ
Mahalledeki site ve rezidans
16

Tatkavaklı TOKİ, Tatkavaklı Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Tuğra Sitesi, Gökay Park Evleri, Sontaş Yörem Evleri, Balkent Konakları, Şirinkent Sitesi ve Murat Bey Sitesi var.

Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.

BÖLGE REHBERİ

Tatkavaklı TOKİ bölge rehberi

Tatkavaklı Mh. içinde bu site dahil 16 site ve rezidans bulunuyor.

Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın

Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin

Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.

  1. 1 Konum
  2. 2 Özellikler
  3. 3 İletişim
Konum: Tatkavaklı TOKİ / Tatkavaklı Mh. / Mustafakemalpaşa / BursaFarklı bir mülk için

Ticari ya da sanayi mülkünüz varsa ona özel değerleme formumuzu kullanın: dükkân ve mağaza · ofis · devren işletme · fabrika · depo · otel.

Daha doğru fiyat için ek bilgiler (isteğe bağlı) — cephe, manzara, tadilat, güvenlik, otopark
Sitedeki olanaklar

Kira artışı hesaplayalım

Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).

Yeni kira en fazla: —

Benzer siteler

Mustafakemalpaşa’da diğer Tatkavaklı siteleri

Tatkavaklı’da diğer siteler

Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.

Tatkavaklı TOKİ’de kira bedelleri ne durumda?

Aynı binadaki iki daire bile farklı kira bedeli bulabiliyor: kat, eşyalı olup olmaması, ısıtma ve aidat rakamı doğrudan etkiliyor. Bu yüzden genel bir kira tablosu yerine mülkünüze özel bakmayı tercih ediyoruz.

Tatkavaklı TOKİ’de kiraya vermeyi düşündüğünüz mülkün kaça kiraya verilebileceğini öğrenmek isterseniz: tipini, büyüklüğünü ve bulunduğu yeri bize yazın; piyasa kirası görüşümüzü ücretsiz paylaşalım.

Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.

Size özel danışmanlık

Tatkavaklı TOKİ — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.

Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.

Talep türüKiralık arıyorum
Kiralama ayrıntıları

Tatkavaklı TOKİ’de sık sorulanlar

Tatkavaklı TOKİ’de kiralık daire var mı?

Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Tatkavaklı TOKİ’de kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?

Önce sizi dinleyelim. Tatkavaklı TOKİ’de mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.

Aynı mahallede başka hangi sitelerde çalışıyorsunuz?

Tatkavaklı Mahallesi’nde ayrıca Tuğra Sitesi, Gökay Park Evleri, Sontaş Yörem Evleri, Balkent Konakları, Şirinkent Sitesi ve Murat Bey Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.

Bursa’da başka hangi bölgelerde varsınız?

20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.

Ücret ne zaman konuşuluyor?

İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.

WhatsApp

Tatkavaklı TOKİ — Kiralık işlemleriniz için

Tatkavaklı TOKİ, Bursa ilinin Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Tatkavaklı Mh. sınırları içinde yer alıyor. Bu mahallede 16, Mustafakemalpaşa genelinde 117 site ve rezidans bulunuyor. Konutkent Gayrimenkul 20 yıldır Türkiye’nin 81 ilinde alım, satım ve kiralama süreçlerini yürütüyor; Tatkavaklı TOKİ içinde kiraya vermek istediğiniz mülk için de aynı takibi yapıyoruz.

Tatkavaklı TOKİ içinde kiraya verilecek mülkünüz mü var?

Kiraya vermek istiyorsanız süreci baştan sona biz yürütürüz: doğru kira bedelinin belirlenmesi, ilan ve sunum, kiracı ön elemesi ve referans kontrolü, kontrat ve depozito, tahliye ve yenileme takibi. Bu sayfadaki formdan yazın, WhatsApp’tan ulaşın ya da numaranızı bırakın — biz arayalım. Bu sitede kiralık arıyorsanız da doğru yerdesiniz: uygun daire çıktığında ilk size haber veririz. Tatkavaklı TOKİ satılık sayfası ayrıca duruyor.