Tansu Kooperatifi
Bursa Karacabey Esentepe Tansu Kooperatifi’de Kiralık Gayrimenkul
Tansu Kooperatifi’de şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Tansu Kooperatifi Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Tansu Kooperatifi Sitesi bir bakışta
- İl
- Bursa
- İlçe
- Karacabey
- Mahalle / köy
- Esentepe Mah.
- Site / rezidans
- Tansu Kooperatifi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 10
Tansu Kooperatifi, Esentepe Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Y F İ Kooperatifi, Memur Evleri Sitesi C Blokları, Hara Mensupları Sitesi, Memur Evleri B Blokları, Memur Evleri A Blokları ve TOKİ var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Tansu Kooperatifi bölge rehberi
Esentepe Mah. içinde bu site dahil 10 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Tansu Kooperatifi Sitesi Konumu
Esentepe Mah. / Karacabey / Bursa
Tansu Kooperatifi Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Otobüs
- Karacabey Terminal1,7 km
- Karacabey Stadyumu 22,2 km
- Karacabey Mezarlığı 22,4 km
Eğitim
- İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi90 m
- Uludağ Üniversitesi Karacabey Yerleşkesi90 m
- Karacabey Ulviye Matlı Fen Lisesi100 m
Sağlık
- Erol Eczanesi500 m
- Sezer Eczanesi530 m
- Hüseyin Yenişar Sağlık Merkezi1,2 km
Yeşil alan ve spor
- Zeki Müren Parkı900 m
- Öğretmenler Parkı1,1 km
- Karacabey Ortaokulu Spor Salonu1,1 km
Alışveriş
- A1011,1 km
- BİM1,2 km
- Karacabey Salı Pazarı1,3 km
Esentepe Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Tansu Kooperatifi Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Tansu Kooperatifi Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Tansu Kooperatifi Sitesi’nin bulunduğu Esentepe Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%9,6 65 yaş üstü
%22,3 çocuk (0–14) · %68,1 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
7,9 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%96,5
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Esentepe’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Tansu Kooperatifi’de kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Bursa Karacabey Esentepe Tansu Kooperatifi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Tansu Kooperatifi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Tansu Kooperatifi’de kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Bursa Karacabey Esentepe Tansu Kooperatifi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Bursa Karacabey Esentepe Tansu Kooperatifi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Esentepe Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Esentepe Mahallesi’nde ayrıca Y F İ Kooperatifi, Memur Evleri Sitesi C Blokları, Hara Mensupları Sitesi, Memur Evleri B Blokları, Memur Evleri A Blokları ve TOKİ bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Bursa dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
