Şirin Kent Sitesi
Bartın Merkez Kemer Köprü Şirin Kent Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Şirin Kent Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Şirin Kent Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Şirin Kent Sitesi bir bakışta
- İl
- Bartın
- İlçe
- Merkez
- Mahalle / köy
- Kemer Köprü Mh.
- Site / rezidans
- Şirin Kent Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 40
Şirin Kent Sitesi, Kemer Köprü Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Pirestij Evleri, Bayraktarlar Uğur Sitesi, Bahçıvan Cemal Sitesi, Akmazlar Kristal Sitesi, Özbaşaran Ulupınar Sitesi ve Akmazlar Elmas Sitesi var.
Bu bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Şirin Kent Sitesi bölge rehberi
Kemer Köprü Mh. içinde bu site dahil 40 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Şirin Kent Sitesi Konumu
Kemer Köprü Mh. / Merkez / Bartın
Şirin Kent Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Şirin Kent Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Benzer siteler
Merkez’de diğer Şirin siteleri
Kemer Köprü’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Şirin Kent Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Bartın Merkez Kemer Köprü Şirin Kent Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Şirin Kent Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Sık sorulanlar
Şirin Kent Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Şirin Kent Sitesi’nde kiraya vermek istediğiniz bir mülk var mı?
Önce sizi dinleyelim. Şirin Kent Sitesi’nde mülkünüzün durumunu ve beklentinizi konuşuyor; doğru kira bedelini ve size uygun kiracı profilini birlikte belirliyoruz. Formu doldurmanız yeterli, danışmanımız sizi arar.
Kemer Köprü Mahallesi’nde başka hangi siteler var?
Kemer Köprü Mahallesi’nde ayrıca Pirestij Evleri, Bayraktarlar Uğur Sitesi, Bahçıvan Cemal Sitesi, Akmazlar Kristal Sitesi, Özbaşaran Ulupınar Sitesi ve Akmazlar Elmas Sitesi bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Bartın genelinde nerelerde çalışıyorsunuz?
20 yıldır Türkiye'nin 81 ilinde çalışıyoruz; bölgedeki danışman ve partner ağımız yerinde görüşmeyi yürütür, süreç merkezden takip edilir.
Ücret ne zaman konuşuluyor?
İlk görüşmede değil. Önce mülkü ve beklentinizi konuşuruz; hizmet bedeli, iş birliğine karar verildiğinde yazılı olarak paylaşılır. Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408.
