Birlik Sitesi
Balıkesir Marmara Deniz Birlik Sitesi’nde Kiralık Gayrimenkul
Birlik Sitesi’nde şu an yayında kiralık ilanımız yok. Bu sitede kiralık daire çıktığında danışmanımız sizi ilk arayan olsun.
Sorunuz mu var? Birlik Sitesi hakkında danışmanımız hemen yardımcı olsun.
Birlik Sitesi bir bakışta
- İl
- Balıkesir
- İlçe
- Marmara
- Mahalle / köy
- Deniz Mh.
- Site / rezidans
- Birlik Sitesi
- Mahalledeki site ve rezidans
- 17
Birlik Sitesi, Deniz Mahallesi’nde yer alıyor. Aynı mahalledeki diğer site ve rezidanslar arasında Güzel Yaşam Evleri, Özkan Sitesi, Avşa Life, Güneş Sitesi, Baran Sitesi ve Perita Evleri var.
Bu bölümdeki bilgiler Konutkent Gayrimenkul bölge verilerinden derlenmiştir.
Birlik Sitesi bölge rehberi
Deniz Mh. içinde bu site dahil 17 site ve rezidans bulunuyor.
Hemen konuşalım: 0312 240 51 51 · WhatsApp ile yazın
Dairenizin kira değerini ücretsiz öğrenin
Birkaç bilgiyi girin; bölgeyi bilen uzmanımız güncel piyasa verileriyle değerlendirip sizi arasın.
Kira artışı hesaplayalım
Konut ve çatılı işyeri kiralarında güncel yasal artış tavanı %31,49 (TÜİK, 05.10.2026).
Yeni kira en fazla: —
Birlik Sitesi Konumu
Deniz Mh. / Marmara / Balıkesir
Birlik Sitesi’nin çevresinde neler var? Ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktalarını haritada inceleyin.
Harita yükleniyor
Konumu ve çevresindeki ulaşım, market, okul, sağlık ve park noktaları.
Yakın çevre bilgisi
Alışveriş
- BİM1,4 km
- Şok1,6 km
Deniz Mahallesi merkezine kuş uçuşu 5 km içindeki en yakın 3 yer listelenir. Birlik Sitesi’nın kesin noktası işaretlendiğinde liste siteye göre güncellenir. Kaynak: © OpenStreetMap katkıda bulunanlar.
Birlik Sitesi hakkında bilgi ya da danışmanlık mı istiyorsunuz? Bölgeyi bilen danışmanımız yardımcı olsun.
Birlik Sitesi’nin bulunduğu Deniz Mahallesi demografik bilgileri
Yaş dağılımı
%21,6 65 yaş üstü
%14,2 çocuk (0–14) · %64,2 çalışma çağında (15–64)
Ortalama eğitim süresi
8,8 yıl
Okuryazarlık (6 yaş üstü)
%98,8
TÜİK 2024 nüfus grid (1 km²) verilerinden, mahalle sınırına göre Konutkent Gayrimenkul tarafından hesaplanmıştır; değerler yaklaşıktır. Kaynak: TÜİK Coğrafi İstatistik Portalı.
Benzer siteler
Deniz’de diğer siteler
Kiralama kararında aylık toplam maliyet, depozito, ulaşım, bina veya site koşulları ve sözleşme sürecini birlikte değerlendirin.
Bu bölgede mülkünüzü kiraya vermek mi istiyorsunuz?
Birlik Sitesi’nde kira bedeli nasıl belirleniyor?
Her mülke ayrı ayrı bakıyoruz. Aynı yerdeki iki dairenin kirası, durumu ve donanımı nedeniyle belirgin biçimde ayrışabiliyor.
Balıkesir Marmara Deniz Birlik Sitesi sınırlarındaki mülkünüzün kira bedelini konuşalım. Ne kiraya vermek zorundasınız ne de bir ücret ödüyorsunuz; rakamı bilmek kararın kendisinden önce gelir.
Bu bir SPK değerleme raporu değildir; 20 yıllık saha ve portföy bilgimize dayanan bir fiyat görüşüdür.
Size özel danışmanlık
Birlik Sitesi — Kiralamak istediğiniz gayrimenkulü birlikte değerlendirelim.
Kriterlerinizi ve zaman planınızı paylaşın; size en uygun seçenekleri birlikte değerlendirip kısa sürede dönüş yapalım.
Merak edilenler
Birlik Sitesi’nde kiralık daire var mı?
Şu an yayında kiralık ilanımız yok. Kriterlerinizi bırakırsanız uygun daire çıktığında danışmanımız sizi arar. Dairenizi kiraya vermeyi düşünüyorsanız kira değerini yukarıdaki form ile ücretsiz öğrenebilirsiniz.
Balıkesir Marmara Deniz Birlik Sitesi içindeki mülkünüze kiracı bulmak için nereden başlamalı?
İlk adım kısa bir görüşme. Balıkesir Marmara Deniz Birlik Sitesi sınırlarındaki mülkünüzü kiraya vermeyi düşünüyorsanız bilgilerinizi bırakın; danışmanımız kiracı seçimini, sözleşmeyi ve teslim sürecini sizinle birlikte planlasın.
Deniz Mahallesi’nde komşu sitelerde de hizmet veriyor musunuz?
Deniz Mahallesi’nde ayrıca Güzel Yaşam Evleri, Özkan Sitesi, Avşa Life, Güneş Sitesi, Baran Sitesi ve Perita Evleri bulunuyor; bu sitelerdeki alım, satım ve kiralama talepleriniz için de yanınızdayız.
Balıkesir dışında da hizmet veriyor musunuz?
81 ildeki danışman ve partner ağımızla 20 yıldır sahadayız. Görüşme yerinde yapılır, süreç merkezden izlenir.
İlk görüşme ücretli mi?
Hayır. Önce mülkünüzü ve beklentinizi dinliyoruz; bedel, birlikte çalışmaya karar verdiğimizde yazılı olarak paylaşılır. Süreç, Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi No 0605408 kapsamında yürütülür.
